» آرشیو » بازدید معاون وزارت نیرو و مدیرکل دفتر بازرسی آبفا کشور از مرکز تله‌ متری آبفا شیراز 
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13941 | ۲۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۸

بازدید معاون وزارت نیرو و مدیرکل دفتر بازرسی آبفا کشور از مرکز تله‌ متری آبفا شیراز 

پرتو جنوب

همزمان با دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان فارس، معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو و مدیرکل دفتر بازرسی شرکت مهندسی آبفا کشور از مرکز هوشمند تله‌متری شرکت آب و فاضلاب شیراز بازدید داشتند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا شیراز؛ این بازدید با حضور محمد رسولی امین مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مریم کارگر نجفی معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو، محمد محمدزاده مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد وزارت نیرو و نیز بهمن بهروزی مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شیراز انجام شد.

*در مجموعه آبفای شیراز شاهد تلاش های موثری برای تحقق این مهم هستیم

مریم کارگر نجفی، معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو ضمن قدردانی از عملکرد آبفا شیراز گفت: تأمین آب شرب پایدار امری مهم است که در مجموعه آبفای شیراز شاهد تلاش های موثری برای تحقق این مهم هستیم.

محمد رسولی امین، نماینده تام‌الاختیار شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفرهای استانی دولت با ابراز رضایت از سیستم هوشمند کنترل تأسیسات آب آبفای شیراز گفت: در حوزه تله‌متری شرکت های آبفای شیراز، تهران و مشهد پیشتاز هستند؛ اقدامات مانیتورینگ شبکه توزیع شرکت آب و فاضلاب شیراز قابل ‌توجه و در نوع ‌خود بی‌نظیر است.

*وضعیت آب شیراز را مدام رصد می‌کنیم

مدیرعامل آبفای شیراز نیز با ارائه گزارشی وضعیت آب ‌رسانی به شیراز و روستاهای الحاقی را شرح داد و افزود: وضعیت آب شیراز را مدام رصد می‌کنیم؛ در مجموعه آبفای شیراز، همواره تأمین آب شرب پایدار برای مشترکین از دغدغه و اولویت کارکنان بوده و تلاش شده است علی‌رغم تمام محدودیت‌ها این مهم به نتیجه برسد.

گفتنی است در این بازدید سامانه داشبورد اطلاعات مکانی و ماژول نمایش موقعیت مکانی تماس های گرفته شده با مرکز ۱۲۲ مورد استقبال معاون وزیر نیرو قرار گرفت و با توجه به کاربردی بودن این ماژول، پیشنهاد پیاده سازی مشابه این سامانه در تمامی شرکت های آب و فاضلاب کشور ارائه شد.

پس از مرکز کنترل تله متری، موزه زنده یاد نمازی، سیستم پایش تصویری و مجموعه اقدامات حوزه فناوری اطلاعات آبفا شیراز مورد بازدید و بررسی قرار گرفت و سپس در محل میز خدمت پاسخگوی سوالات و درخواست های مردمی شدند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×