» آرشیو » جهرم، رتبه اول ارزیابی و عملکرد هیات های ورزش های همگانی فارس را کسب کرد
آرشیو - ورزشی
کد خبر:11320 | ۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۲

جهرم، رتبه اول ارزیابی و عملکرد هیات های ورزش های همگانی فارس را کسب کرد

پرتو جنوب

سرپرست هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت: با ارزیابی های صورت گرفته، شهرستان جهرم رتبه اول ارزیابی و عملکرد هیات های ورزش های همگانی استان فارس را کسب کرد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس؛ آیین تجلیل از تیم مینی فوتبال بخش سیمکان شهرستان جهرم که موفق به کسب مقام قهرمانی  مسابقات مینی فوتبال استان فارس شده بود، برگزار گردید.

با حضور دکتر محمدرضا رضایی نماینده مردم شریف شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، مهندس شعبانی فرماندار ویژه شهرستان جهرم، علیرضا غلامیان سرپرست هیات ورزش‌های همگانی استان فارس، دکترمحمدهادی اسلامی سرپرست اداره ورزش وجوانان هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی استان فارس، جمعی از بازیکنان سرپرست و مربیان تیم مینی فوتبال بخش سیمکان شهرستان جهرم و اعضای هیات ورزش های همگانی شهرستان جهرم از این تیم که در اولین دوره مسابقات مینی فوتبال استان موفق به کسب مقام قهرمانی شده بودند تجلیل شد.
در ابتدای این جلسه اسلامی رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم طی سخنانی، ضمن تبریک هفته دولت و روز پزشک و کسب مقام قهرمانی توسط جوانان پرتلاش بخش سیمکان را نشان از پویایی و فعالی ورزشکاران جهرم در سطح استان فارس برشمرد و از حضور دکتر رضایی، مهندس شعبانی و علیرضا غلامیان  درجمع ورزشکاران و روسای هیات های ورزشی قدردانی و اقدامات وفعالیت ها و طرح های پیش رو را به اطلاع مسئولین رساند.

علیرضا غلامیان سرپرست هیات ورزش های همگانی استان فارس در این جلسه با بیان عملکرد هیات ورزش های همگانی استان فارس از ابتدای حضور خود، ضمن تقدیر از هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت: ورزش همگانی روی ریل توسعه و پیشرفت قرار دارد و نشان از هم افزایی در بین تمام دستگاه های اجرایی شکل گرفته و هیات ورزشهای همگانی استان فارس با بهره گیری از پتانسیل های موجود و استفاده از پیشکسوتان و مربیان سعی در توسعه ورزش محلات و نقاط دور افتاده برای ارتقای سطح سلامت و توسعه ورزش همگانی دارد.
وی افزود: تمام هیات های ورزشهای همگانی شهرستان های فارس و کمیته های متناظر هیات ورزش های همگانی فعال و پویا هستند و با ارزیابی های صورت گرفته شهرستان جهرم رتبه اول ارزیابی و عملکرد هیات های ورزش های همگانی استان فارس را کسب کرد و قطعا این امر با حمایت های مسئولین و تلاش و پیگیری زارعیان رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان جهرم اتفاق افتاده است .
جوان ترین سرپرست هیات ورزش های همگانی در بین استان های کشور گفت: خبرهای بسیار خوبی در آینده نزدیک از هیات ورزش های همگانی استان فارس خواهید شنید .
در ادامه رضایی نماینده شهرستان جهرم با تمجید از عملکرد هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت: امروز خوشحالم به بهانه تقدیر از فوتبالیست‌های قهرمان بخش سیمکان، در خدمت اعضا و ورزشکاران هیات ورزش های همگانی فارس و جهرم هستم.

وی قهرمانی جهرم در جام مینی فوتبال محلات استان فارس را به مسئولین شهرستان تبریک گفت.
رضایی افزود: همه ما مسئولین و در رأس آن رئیس اداره ورزش و جوانان وظیفه داریم که ورزشکاران توانمند در سطح شهرستان‌های جهرم و خفر را شناسایی کرده و حمایت کنیم و به جز حمایت مالی، وظیفه داریم که حمایت معنوی هم صورت بگیرد و تکریم قهرمانان، بزرگترین حمایت است.

درادامه غلامیان بصورت چهره به چهره با ورزشکاران و کمیته های متناظر هیات ورزش های همگانی شهرستان جهرم دیدار نمود و ضمن ارائه راهکار در خصوص مشکلات برخی کمیته ها، از زحمات داوود رستمی و کاظمی سرپرست و مربی تیم بخش سیمکان تجلیل و قدردانی و لوح تقدیر و پاداش نقدی تیم قهرمان تقدیم شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×