» اجتماعی » مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار فارس در حوزه روستایی پیگیری می‌شود
اجتماعی - شهرستان
کد خبر:23951 | ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۱

مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار فارس در حوزه روستایی پیگیری می‌شود

پرتو جنوب

دستگاه های اجرایی در اجرای مصوبات حوزه روستایی کوتاهی نکنند
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: با جدیت پیگیر مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار در حوزه روستایی از دستگاهای اجرایی هستیم.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، حامد رستمی گفت: عزم دولت سیزدهم در راستای محرومیت زدایی راسخ است و تمامی دستگاه ها باید در این زمینه به میدان عمل بیایند.

وی از اتخاذ سیاست های راهبردی به منظور ارتقا کیفیت زندگی هموطنان در روستاها خبر داد و اظهار داشت: تا اجرای کامل مصوبات سفرهای شهرستانی دکتر ایمانیه استاندار فارس، پیگیر حقوق روستاییان شریف استان هستیم.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی می توان امیدوار بود که رنگ و بوی محرومیت از نقاط کم برخوردار رخت بربسته و شاهد مهاجرت معکوس، کاهش حاشیه نشینی، رشد تولید و پدیده های مثبتی نظیر این ها باشیم.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در بخش دیگری از سخنانش از برنامه ریزی مدون به منظور اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی خبر داد و از دهیاری ها خواست همکاری لازم را با دستگاه های خدمات رسان داشته باشند.

به گفته رستمی، مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار فارس با نگاهی کارشناسی تدوین شده و نقش موثری در محرومیت زدایی و ارتقا کیفیت زندگی روستاییان خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×