» اجتماعی » معارفه فرمانده انتظامی شیراز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون تربیت و آموزش فارس
اجتماعی - شهرستان
کد خبر:24351 | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۱

معارفه فرمانده انتظامی شیراز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون تربیت و آموزش فارس

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون تربیت و آموزش استان فارس معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال از بین بردن پایه و اساس خانواده ها هستند، گفت: مردم با حضور زیبای خود توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار “رهام بخش حبیبی” در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس، اظهار داشت: شهدای عزیز ما با گذشتن از جان خود و جانبازان گرانقدر با تقدیم سلامت خود، امنیت را برای مردم در جامعه فراهم کردند.
وی ادامه داد: دشمنان در هر مقطعی و به هر بهانه ای نقشه ها و توطئه های خود را بر علیه مردم و کشور ایران اسلامی اجرایی می کنند ولی با هوشیاری مردم ناکام ماندند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در حال حاضر نیز دشمنان به دنبال از بین بردن پایه و اساس خانواده ها هستند و به خیال خام خود می توانند به مردم و انقلاب ضربه وارد کنند ولی در این مسیر نیز مردم با حضور زیبای خود در صحنه، توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.
سردار حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر و تحولات در حوزه فرماندهان و مسئولان انتظامی، گفت: پلیس برای امنیت و آرامش مردم، آرامش و آسایش خود را به خطر می اندازد و در هر جایگاهی به عنوان نوکر مردم، خدمتگزار آنان هستند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان دستگاه ها و نهادهای استان فارس به جهت تعامل و همکاری با مجموعه انتظامی استان، برای فرماندهان در پُست های جدید آرزوی موفقیت و از مسئولان انتظامی سابق تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در پایان این مراسم، طی احکام جداگانه ای که توسط سرهنگ “مصطفی عباسی” رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس قرائت شد، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان” به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، سرهنگ “عبدالرضا ضربت” به عنوان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سرهنگ “علی مرادی” به عنوان معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس معرفی و منصوب و با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های سردار “فرج شجاعی” فرمانده سابق انتظامی شهرستان شیراز، سرهنگ ” سید جواد رضوی” رئیس سابق پلیس مبارزه با مواد مخدر و سرهنگ “عنایت محمودی” معاون سابق تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×