» آرشیو » مدیرکل ورزش و جوانان فارس تأکید کرد: توسعه و معرفی هرچه بیشتر ورزش های همگانی
آرشیو - ورزشی
کد خبر:13030 | ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۷

مدیرکل ورزش و جوانان فارس تأکید کرد: توسعه و معرفی هرچه بیشتر ورزش های همگانی

پرتو جنوب

اعضای هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی فارس با‌ دکتر مهدی شکوهی مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس دیدار و گفت و گو نمودند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس؛ علیرضا غلامیان سرپرست هیات ورزش های همگانی استان فارس در این دیدار با تقدیر از حمایت های اداره کل ورزش و جوانان فارس در خصوص عملکرد ۶ ماه اول ۱۴۰۲ با اشاره کسب رتبه های شایسته در رشته های مختلف کمیته ها گفت: کسب رتبه های برتر در مسابقات های کشوری نشان از تدوین و اجرای دقیق در توسعه ورزش همگانی فارس دارد.
غلامیان ضمن تبریک کسب رتبه دوم ارزیابی و عملکرد اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: قطعا مدیریت و شفافیت صحیح در اداره کل ورزش و جوانان فارس، نکته کلیدی و حمایت هیئت های مختلف ورزشی در کنار اداره کل و تلاش همگانی برای احراز این رتبه اثر گذار بوده است.
توجه به حوزه خیرین و خیر اندیشان ورزشی در راستای توسعه ورزش همگانی یکی از نکاتی بود که مورد ارزیابی و توجه قرار گرفته است.
نگاه به امور فرهنگی و مسئولیت اجتماعی نکته کلیدی بود که در شش ماه گذشته به آن توجه شد و اجرای برنامه های همگانی و فرهنگی یکی از برنامه های هیات ورزش های همگانی استان فارس بوده است.
اجرای دقیق دستور العمل ها، دوره های آموزشی، پژوهش ها و برگزاری طرح های فدراسیون ورزش های همگانی و اداره کل ورزش و جوانان همچنین هدف گذاری برای توسعه ورزش همگانی فارس و فعال سازی شهرستان ها نیز در جهت پر بارتر کردن فعالیت های ورزشی سراسر استان و انجام تفاهم نامه با سازمان ها و نهاد ها از دیگر اقدامات ۶ ماهه نخست ۱۴۰۲ بوده است.
دکتر شکوهی مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این نشست با تقدیر و ابراز رضایت از عملکرد مثبت هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت: هیات ورزش های همگانی استان فارس به عنوان یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین هیات های ورزشی فارس تلاش مضاعفی را در اجرای توسعه ورزش سلامت محور داشته و ضمن گزارش و تعاملات بیشتر در حوزه های تخصصی در ایجاد توسعه و توازن در خدمت به جامعه ورزش اهتمام بیشتری داشته باشد.
وی افزود : برنامه ریزی و تولید محتواهای خبری، آموزشی و ورزشی در راستای معرفی خدمت به عموم باید صورت پذیرد و نگاه جدید به ورزش های همگانی یکی از محوری ترین اهداف تعریف شده باید باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این دیدار استفاده از پتانسیل های موجود را برای ارتقای سلامت مردم و به روز شدن آموزش ها و برنامه ریزی دقیق در توسعه ورزش همگانی را خواستار شد.
وی، معرفی بیشتر ورزش همگانی در هفته تربیت بدنی را از محورهای برنامه های این هفته عنوان کرد و برنامه های گسترده در این هفته برای دعوت و توسعه ورزش همگانی و شور و نشاط اجتماعی را خواستار شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×