» آرشیو » آیین «مهرواره رویش» ویژه دانشجویان نو ورود سال ۱۴۰۲ تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14707 | ۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷

آیین «مهرواره رویش» ویژه دانشجویان نو ورود سال ۱۴۰۲ تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پرتو جنوب

آیین «مهرواره رویش» ویژه دانشجویان نو ورود سال ۱۴۰۲ تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور استاندار فارس و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رییس دانشگاه در این آیین ضمن قدردانی از برگزار کنندگان طرح «مهراوه رویش»، بر تلاش برای فراگیری دانش و توسعه ارتباط موثر دانشجو با اساتید، تاکید کرد.

دکتر «سید وحید حسینی» با تاکید بر اینکه همه باید با کمک و استفاده از تجارب ارزنده اساتید، با جدیت، نظم و انضباط آموزشی، آسیب های وارده از بحران کرونا را جبران کنیم، ابراز امیدواری کرد تا شاهد ارتقای سطح علمی و شکوفایی بیشتر جایگاه دانشگاه باشیم.
همچنین دکتر «سید ضیاءالدین تابعی» از اساتید پیشکسوت دانشگاه و دکتر «محمد هادی ایمانیه» استاندار فارس از دیگر سخنرانان این آیین بود.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در حاشیه این آیین با اشاره به اینکه رویداد «مهرواره رویش» از ابتکارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و در ابتدای هر نیمسال در این دانشگاه برگزار می شود، گفت: این رویداد، مهارت های ارتباطی و یادگیری دانشجویان را تقویت می کند.
دکتر «محمدحسین انباردار» با بیان اینکه این رویداد بزرگ فرهنگی در دو بخش مجزا ویژه دانشجویان دختر و پسر برگزار می شود و شامل چند بخش مهم و اساسی تربیتی و آموزشی است، افزود: مهرواره رویش ۱۴۰۲ شامل محورهای فرهنگی، معنوی، دینی، اجتماعی، مهارت های رسانه ای، ورزشی، هنری و بسیاری از بخش های دیگر است که از سوی مدرسان مجرب و در فضایی مفرح و پر نشاط تدریس می شود.
بازدید از غرفه های تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی و فعالان فرهنگی دانشگاه به همراه بخش های مختلف معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه از دیگر بخش های این رویداد بود که با حضور استاندار فارس برگزار شد.
این رویداد در بازه زمانی بیست و نهم مهر سال جاری تا پنجم آبان ۱۴۰۲ برای بیش از ۸۵۰ دانشجوی نو ورود دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مرکز آموزش مهارتی و حرفه ‌ای علوم پزشکی در شهرستان کوار برگزار می شود.
این آیین روز دوشنبه یکم آبان سال جاری و با حضور معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×