» آرشیو » مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: باید نقش پایگاه های خبری دارای مجوز پر رنگتر شود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12752 | ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۹

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: باید نقش پایگاه های خبری دارای مجوز پر رنگتر شود

پرتو جنوب

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نشستی که با مدیران پایگاه های خبری استان داشت، گفت: شایسته است تا نقش پایگاه های خبری به عنوان بخشی از سبد رسانه ای استان فارس پر رنگ تر گردد. قانعی با بر شمردن ظرفیت های جدی روزنامه های استانی، خبرگزاری های رسمی، نمایندگی روزنامه های ملی بر اهمیت و جایگاه پایگاه های خبری دارای مجوز استان نیز تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پرتو جنوب، قانعی با بر شمردن ظرفیت های جدی روزنامه های استانی، خبرگزاری های رسمی، نمایندگی روزنامه های ملی بر اهمیت و جایگاه پایگاه های خبری دارای مجوز استان نیز تاکید کرد.

حمید رضا قانعی در این گردهمایی، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت مناسبی که در پایگاه های خبری دارای مجوز استان وجود دارد، بایستی بررسی کرد که چگونه می توان نقش آفرینی جدی تری در زیست بوم رسانه ای استان فارس داشته باشیم.

وی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در راستای حمایت از پایگاه های خبری دارای مجوز، تلاش دارد تا این مهم تقویت شود.
این مدیر فرهنگی استان با اشاره به اهمیت جدی خبرنگاران تخصصی به ظرفیت دستگاه های فرهنگی برای حمایت از اخبار و محتوای تخصصی صحه گذارد.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان فارس، گفت: تلاش می کنیم تا با همکاری خانه مطبوعات، آموزش خبرنگاران را جدی تر دنبال کنیم و برای فعالیت های تخصصی در حوزه های مختلف، برنامه ریزی کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، خاطر نشان کرد: شایسته است تا نقش پایگاه های خبری دارای مجوز به عنوان بخشی از سبد رسانه ای استان فارس پر رنگ تر شود.
قانعی افزود: در این نبرد جدی رسانه ای، بایستی قدردان زحمات و تلاش های پایگاه های خبری دارای مجوز و فعال استان باشیم و فضا را برای فعالیت امیدوارانه تر آنها هموار کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×