» آرشیو » نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان کازرون افتتاح شد
آرشیو - شهرستان - فرهنگی هنری
کد خبر:3878 | ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۱

نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان کازرون افتتاح شد

پرتو جنوب

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، بازارچه صنایع دستی به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور فرماندار ویژه، فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان کازرون افتتاح گردید.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون؛  محمد علی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون عصر امروز ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از بازارچه صنایع دستی بازدید کرد و ضمن بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه با فعالان این صنایع به گفتگو پرداخت.

نماینده عالی دولت در شهرستان کازرون با توجه به جایگاه مهم صنایع دستی در توسعه اقتصادی افزود: در حوزه صنایع دستی‌ در شهرستان کازرون پتانسیل‌های زیادی وجود دارد و در تلاش هستیم از این ظرفیت ها در جهت توسعه اقتصادی و گردشگری بیشتر برای شهرستان استفاده کنیم که بحمدالله رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با جدیت در این راستا پیگیری و کوشش می نماید.

وی در حاشیه بازدید از غرفه ها، صنایع ثبت ملی حصیر بافی شهر خشت و رند بافی روستای تنگ چوگان کشکولی را اقدامی بزرگ در زمینه توسعه گردشگری برای شهرستان عنوان کرد.

این مقام مسئول در بازدید از غرفه ها، از نزدیک در جریان فعالیت‌های صنایع دستی قرار گرفت و از حضور فعال غرفه‌داران غرفه در راستای کارآفرینی و اشتغال، تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است این بازارچه صنایع دستی ۲۰ لغایت ۲۴ خرداد ماه در معرض دید عموم مردم و متخصصان حوزه صنایع دستی قرار دارد و علاقمندان می توانند هر روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ شب در محل بازارچه صنایع دستی واقع در موزه مردم شناسی- خیابان شریعتی از غرفه های متنوع دیدن نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×