» آرشیو » گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان صنعت مبلمان کشور در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:9438 | ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۳

گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان صنعت مبلمان کشور در شیراز

پرتو جنوب

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس از گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان صنعت مبلمان کشور در شیراز خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: سی و سومین نمایشگاه مبلمان منزل و اداری شیراز از امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

نهاوندی افزود: شرکت های مطرح تولیدی مبلمان از استان های فارس، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، مرکزی، همدان، البرز و لرستان در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

او ادامه داد: این دوره نمایشگاه مبلمان شیراز با حضور ۱۳۰ شرکت تولیدی در مساحت ۱۶ هزار متری سالن های حافظ،سرو، بهار، نرگس، ملاصدرا و اردیبهشت سایت نمایشگاهی فارس برگزار شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی با بیان اینکه نمایشگاه‌های داخلی ویترینی مهم برای ارائه محصولات تولیدکنندگان مبلمان محسوب می‌شوند،گفت: هدف نمایشگاه‌ها برای صنعت مبلمان؛ هم تامین بازار موردنیاز داخل تولید کنندگان است و هم اینکه با تبادل اطلاعات و دانش و تجربیات مشارکت کنندگان می تواند زمینه صادرات محصولات را مهیا کند.

نهاوندی گفت:صنعت مبلمان به ‌دلیل تاثیر زیاد بر حوزه اشتغال و توسعه صادرات از اهمیت ویژه‌ای در رونق اقتصاد کشور برخوردار است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: شهروندانی که قصد خرید مبلمان، سرویس خواب و تشک و کالای خواب را داشته باشند، می توانند از تخفیفات در این نمایشگاه بهره مند شوند.

او بیان کرد: علاقه مندان می توانند تا روز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه های بین الملی فارس از این نمایشگاه بازدید کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×