» آرشیو » استاندار فارس: گرامیداشت هفته دفاع مقدس در راس امور و سرلوحه کار مسئولین است
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10297 | ۵ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۱

استاندار فارس: گرامیداشت هفته دفاع مقدس در راس امور و سرلوحه کار مسئولین است

پرتو جنوب

دکتر ایمانیه اذعان داشت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس تکلیف قانونی و اداری است اما مجموعه اداری حاکم بر کشور آن را با قلب و احساس خود درک کرده اند و تحقق آن را در راس امور و سرلوحه کار خود قرارداده اند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان فارس، اظهار داشت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس تکلیف قانونی و اداری است اما مجموعه اداری حاکم بر کشور آن را با قلب و احساس خود درک کرده اند و تحقق آن را در راس امور و سرلوحه کار خود قرارداده اند.
استاندار فارس با تاکید بر اینکه، می بایست هر دستگاه شاخصترین برنامه خود در هفته دفاع مقدس را، پیش بینی و قبل از شروع هفته آن را اعلام نماید، افزود: پیشنهاد می کنم یک مراسم منسجم و یکپارچه با همکاری همه دستگاه ها برگزار و ضمن تجلیل از خانواده شهداء از برترین های این جامعه نیز تقدیر شود.
وی اذعان داشت: تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و سرکشی از ایشان یک وظیفه ملی و مذهبی است. امنیت، استقرار و استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون ایشان است لذا به تحقق این موضوع اهتمام کامل و لازم داشته باشید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×