» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۶۲ هزار مترمربع معابر طی هفته سیزدهم در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15207 | ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۷

آسفالت‌ بیش از ۶۲ هزار مترمربع معابر طی هفته سیزدهم در شیراز

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته سیزدهم، ۶۲ هزار و ۹۶۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷ هزار و ۸۷۱ تن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته سیزدهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۶۲ هزار و ۹۶۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۷ هزار و ۸۷۱ تُن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۶ و ۱۱ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در فرعی‌های نارنجستان و بولوارهای تلاش شرقی و غربی و محور جنوبی بولوار تلاش غربی در منطقه ۳، فرعی‌های خیابان گلبرگ، بولوار صلح و خیابان بیت‌المقدس در منطقه ۴، فرعی‌های خیابان شهید کشوری در منطقه ۵، فرعی‌های کوچه ۸۹ بولوار اتحاد در منطقه ۷، فرعی‌های شهرک بزین در منطقه ۱۰ و باند شرقی بولوار دکتر شریعتی از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در کوچه ۶ جنت در منطقه ۲ و باند شرقی بولوار دکتر شریعتی از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز نیز انجام‌شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۱۳ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۶۴۲ هزار و ۴۸۵ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۸۰ هزار و ۶۲۹ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×