» آرشیو » همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کنار آرامگاه شیخ اجل
آرشیو - ورزشی
کد خبر:15173 | ۱۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۱

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کنار آرامگاه شیخ اجل

پرتو جنوب

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کنار آرامگاه شیخ اجل، سعدی شیرازی برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس؛ محمدرضا جعفری رئیس کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش های همگانی استان فارس در حاشیه این همایش پیاده روی خانوادگی گفت: برنامه های پیاده روی خانوادگی این هفته در بوستان طاووسیه شیراز و در منطقه سه شهرداری شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، شهرداری منطقه سه و مشارکت هیات ورزش های همگانی استان فارس برگزار شد.
وی افزود: برنامه های جمعی همگانی با پیوست های فرهنگی برگزار می گردد و کمیته ورزش روزانه، کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی و کمیته روپایی، کمیته لیوان چینی و کمیته پیشکسوتان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه برای عموم برنامه های آموزشی اجرا کردند.


عضو هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی استان فارس در ادامه گفت: اجرای برنامه ورزشی برای عموم و ایجاد نشاط اجتماعی باعث ایجاد روحیه نشاط و امید آفرینی در بین عموم مردم خواهد شد.

وی افزود: ایجاد روحیه نشاط و امید آفرینی و تشویق به تحرک جسمانی جهت پیشگیری از بیماری ها و آسیب های اجتماعی بخشی از اثرات برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در محلات شیراز است.
گفتنی است در این برنامه، هاجری عضو شورای شیراز، شهردار منطقه سه، معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، رئیس اداره تربیت بدنی، مسئول بسیج هنرمندان فارس، کار گروه ورزش همگانی و قهرمانان و بازیکنان اسبق رشته های مختلف ورزشی هم مهمان برنامه بودند و اجرای این برنامه به عهده کریمی مجری صدا و سیمای مرکز فارس بود که در بوستان طاووسیه واقع در بلوار سعدی برگزار شد و در این برنامه بیش از ۳۰ جایزه بین حاضرین قرعه کشی و اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×