» آرشیو » فرمانده انتظامی فارس: اصناف، اثرگذارترین قشر جامعه هستند
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13688 | ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۱

فرمانده انتظامی فارس: اصناف، اثرگذارترین قشر جامعه هستند

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: اصناف اثرگذارترین قشر جامعه در راستای ارتقاء احساس امنیت در جامعه هستند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “رهام بخش حبیبی” در همایش پلیس و اصناف که به مناسبت هفته انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: آرامش و امنیت و آسایش مردم باد همواره دغدغه اصلی و همیشگی همه ما باشد و همگی در این مسیر تلاش کنیم.
وی افزود: همه آحاد جامعه فارغ از هرگونه طیف و گروهی به عنوان شهروندان این مرزوبوم در زیر چتر امنیتی پلیس قرار دارند و از آن طرف کسانی که بخواهند به هر نحوی نظم و امنیت عمومی مردم را مختل کنند در هر جایگاهی که باشند با آن ها قانونی و قاطعانه برخورد می شود.
فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اصناف در راستای ارتقاء احساس امنیت در جامعه و تعامل و همکاری با پلیس، گفت: استفاده از ظرفیت های اصناف، آرامش و آسایش را برای مردم به دنبال خواهد داشت.
سردا حبیبی با بیان اینکه همه اقدامات اصناف در زمینه های مختلفی از جمله امنیت، اقتصاد، اجتماعی و فرهنگی تأثیر گذار است، تصریح کرد: پلیس با تمام وجود در کنار شما است و در راستای تأمین نظم و امنیت مردم سینه خود را سپر می کند.
در این نشست، “سید عبدالهادی خسرو فرد” رئیس اتاق اصناف استان فارس نیز طی سخنانی، ضمن تبریک هفته انتظامی از اقدامات مطلوب و مثبت مجموعه فرماندهی انتظامی استان در حوزه تأمین نظم و امنیت جامعه و افزایش احساس آرامش عمومی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×