» آرشیو » همایش پیاده روی خانوادگی در بوستان لاله شیراز برگزار شد
آرشیو - ورزشی
کد خبر:14842 | ۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۹

همایش پیاده روی خانوادگی در بوستان لاله شیراز برگزار شد

پرتو جنوب

همایش پیاده روی خانوادگی این هفته در بوستان لاله شیراز برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس، محمدرضا جعفری رئیس کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش های همگانی استان فارس در حاشیه این همایش پیاده روی خانوادگی گفت: برنامه های پیاده روی خانوادگی این هفته در بوستان لاله شیراز و در منطقه دو شهرداری شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، شهرداری منطقه دو و مشارکت هیات ورزش های همگانی استان فارس برگزار شد.
وی افزود: برنامه های جمعی همگانی با پیوست های فرهنگی برگزار می گردد و کمیته ورزش روزانه، کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی و کمیته روپایی، کمیته لیوان چینی و کمیته پیشکسوتان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه برای عموم برنامه های آموزشی اجرا کردند.
عضو هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی استان فارس در ادامه گفت: اجرای برنامه ورزشی برای عموم و ایجاد نشاط اجتماعی با عث ایجاد روحیه نشاط و امید آفرینی در بین عموم مردم خواهد شد.
در این برنامه نائب رئیس شورای شهر شیراز، شهردار منطقه دو، معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، رئیس اداره تربیت بدنی، رئیس اداره تربیت بدنی نیروی انتظامی، کار گروه ورزش همگانی و قهرمانان و بازیکنان اسبق رشته های مختلف ورزشی هم مهمان برنامه بودند و اجرای این برنامه به عهده کریمی مجری صدا و سیمای مرکز فارس بود و در بوستان لاله واقع در بلوار هرمزگان و بلوار فدک برگزار شد.
وی در پایان از روزیطلب مدیر اجرایی برنامه های پیاده روی به دلیل عملکرد درخشان ایشان، مدیریت و درایت ایشان در برنامه ریزی، توزیع منظم برگه های قرعه کشی و اهدای جوائز برنامه تقدیر و تشکر کرد.
لازم به ذکر است در این برنامه بیش از ۳۰ جایزه بین حاضرین قرعه کشی و اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×