» آرشیو » هوشمندسازی کنتورهای گاز برای مشترکان پر مصرف
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:2852 | ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۴

هوشمندسازی کنتورهای گاز برای مشترکان پر مصرف

پرتو جنوب

مدیر هماهنگی شرکت ملی گاز کشور گفت: پایلوت طرح هوشمندسازی کنتورهای گاز پایان خرداد امسال برای مشترکان پرمصرف اجرا می شود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسلم رحمانی مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: اجرای طرح هوشمندسازی کنتور‌های گاز از دیگر پروژه‌های در حال اجراست که یکی از خروجی‌های این طرح، مدیریت مصرف انرژی است که برنامه‌های مطالعاتی آن در حال انجام است و بنا داریم پایلوت اجرای آن را تا پایان این ماه (خرداد) امسال برای مشترکان پرمصرف اجرا کنیم.

به گفته او، مشترکان بخش خانگی چند استان از استان‌های سردسیر کشور نیز برای اجرای این پروژه انتخاب می‌شوند که این موضوع در مرحله انتشار فراخوان است تا شرکت‌هایی که قابلیت ساخت کنتور‌های هوشمند و تأمین زیرساخت‌های علمی و پدافندی را دارند، این طرح را با مدیریت فناوری و بومی‌سازی اجرایی و تکمیل کنند.

مدیر هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز با اشاره به بهینه سازی موتورخانه‌های کشور گفت: تاکنون بیش از ۶۲ هزار موتورخانه در بخش تجاری، خانگی و عمومی بهینه‌سازی شده و شرکت ملی گاز در مجموع موظف به بهسازی ۳۲۰ هزار موتورخانه است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×