» اجتماعی » ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده
اجتماعی
کد خبر:25108 | ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۰۴

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده

پرتو جنوب

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از ابتدای هفته آینده با سامانه بارشی در نواحی شمال و شمال غرب کشور شاهد بارش باران خواهیم بود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه فردا پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر شاهد رگبار باران خواهیم بود گفت: همچنین در بخش‌هایی از مرکز، شرق و شمال شرق کشور در بعضی از ساعات به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

وی اظهار کرد: روزهای شنبه و یکشنبه با ورود سامانه بارشی جدید در برخی مناطق شمال غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور، افزایش ابر، گاهی رگبار باران و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل شاهد تشدید وزش باد خواهیم بود گفت:  پنجشنبه در برخی نقاط جنوب و شنبه در شمال شرق و شرق کشور در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید، در برخی مناطق خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×