» آرشیو » وزیر دادگستری در شیراز: دولت به دنبال کاهش فشار اقتصادی است
آرشیو - سیاسی - شهرستان
کد خبر:19823 | ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۷

وزیر دادگستری در شیراز: دولت به دنبال کاهش فشار اقتصادی است

پرتو جنوب

وزیر دادگستری در سفر به شیراز در جمع نمازگزاران جمعه این شهر گفت: دولت مردمی سیزدهم به دنبال این است که با تامین اقلام و کالاهای اساسی و تشدید نظارت بر بازار فشارهای اقتصادی را کاهش داده و به حداقل برساند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس؛ امیرحسین رحیمی، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ابن هفته شیراز افزود: دولت و دولتمردان از فشاری که بر مردم وارد است آگاهی دارند و لذا بهبود شرایط به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: رییس جمهور نیز تاکید زیادی بر لزوم نظارت هرچه بیشتر بر بازار دارد و در همین راستا فعال شدن مجموعه ها و واحدهایی نیز در دستور کار قرار گرفت.

او اظهار کرد: هدف این اقدامات رفع کاستی ها و تامین کالاهای مورد نیاز مردم و در کنار آن تشدید نظارت ها بر بازار با محوریت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان است.

وزیر دادگستری گفت: در همین راستا ظرف حدود ۲ و نیم سال گذشته افزون بر یک میلیون و ۷۰۰ هزار پرونده از سوی تعزیرات مورد رسیدگی قرار گرفته که از این تعداد بیش از ۱۰۹ هزار پرونده مربوط به استان فارس است.

مشارکت در انتخابات، تهدیدهای دشمن را خنثی می کند
وزیر دادگستری، با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای از فشار تهدیدها و تحریم های دشمن می کاهد و آنها را خنثی می کند.

رحیمی، سلامت و امنیت را از اصلی ترین ارکان انتخابات دانست و افزود: حضور سلایق مختلف در انتخابات و رعایت اخلاق از سوی داوطلبان نیز به برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری مردم و تشکیل مجلسی قوی کمک خواهد کرد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه ۱۱ اسفند برگزار می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×