» شهرستان » پتروشیمی شیراز، جزو خوش‌حساب‌ترین شرکت‌های پتروشیمی کشور
شهرستان
کد خبر:24595 | ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۰۷

پتروشیمی شیراز، جزو خوش‌حساب‌ترین شرکت‌های پتروشیمی کشور

پرتو جنوب

گامی دیگر در راستای شفافیت و پاسخگویی؛ دیداری صمیمی با محوریت هم‌افزایی و توسعه همکاری‌ها

در دیداری که بین مهندس حیدرنیا، مدیرعامل پتروشیمی شیراز و مهندس وحید بهفر، مدیرعامل شرکت ملی گاز فارس برگزار شد، طرفین در خصوص تقویت همکاری‌های دو مجموعه و نقش‌آفرینی موثر در مسیر توسعه صنعتی استان فارس بحث و تبادل نظر نمودند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شیراز، این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، با ارائه گزارشی از سوی مهندس حیدرنیا در خصوص عملکرد شرکت پتروشیمی شیراز آغاز گردید. ایشان ضمن تشریح دستاوردها و برنامه‌های آتی این مجموعه، بر تعهد خود به ایفای نقش موثر در ارتقای جایگاه صنعت پتروشیمی در استان و کشور تاکید نمودند.
در ادامه، مهندس بهفر با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب پتروشیمی شیراز تحت مدیریت مهندس حیدرنیا، این شرکت را به عنوان قطب بزرگ صنعتی استان فارس دانسته و از تعهد این شرکت به پرداخت به موقع تعهدات خود به عنوان یکی از خوش‌حساب‌ترین شرکت‌های کشور در زمان مدیریت مهندس حیدرنیا تقدیر و تشکر نمودند.

بیشتر بخوانید:

 آیت الله دژکام: مدیریت جهادی و تلاش‌های شبانه‌روزی در پتروشیمی شیراز قابل تقدیر است

مهندس بهفر در ادامه این دیدار با اشاره به اهمیت هم‌افزایی و همکاری بین شرکت‌های مختلف در مسیر توسعه پایدار، آمادگی شرکت ملی گاز فارس را برای ارائه حمایت‌های لازم از پتروشیمی شیراز در راستای اجرای طرح‌های توسعه‌ای و افزایش تولید این مجموعه اعلام کرد.

در پایان این دیدار، طرفین بر ضرورت ادامه همکاری‌های دو مجموعه و برگزاری جلسات مشترک در سطوح مختلف به منظور بررسی راهکارهای ارتقای سطح تعاملات و هم‌افزایی تاکید نمودند.

حاصل این دیدار که در فضایی سازنده و مثبت برگزار شد، نویدبخش همکاری‌های مثمر ثمر و توسعه‌ای در آینده بین شرکت پتروشیمی شیراز و شرکت ملی گاز فارس و در نهایت، رونق و شکوفایی روزافزون صنعت استان فارس خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×