» آرشیو » ساختمان سلف سرویس مرکزی پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون افتتاح شد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10806 | ۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۱

ساختمان سلف سرویس مرکزی پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون افتتاح شد

پرتو جنوب

همزمان با هفته دولت و با حضور دکتر کلانتری، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ساختمان سلف سرویس مرکزی پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون افتتاح شد.

صبح امروز، ۸ شهریورماه و همزمان با هفته دولت، با حضور دکتر عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هیئت رئیسه، اعضاء هیئت علمی و یاوران علمی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دانشگاهیان، حوزویان، جمعی از مسئولان و مردم شهرستان کازرون، آیین افتتاح سلف سرویس مرکزی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در این آیین طی سخنانی با تشکر از تمامی افراد و نهادهایی که از ابتدای شکل‌گیری این دانشگاه تا به امروز در مسیر توسعۀ آن به ایفای نقش پرداخته‌اند و با تقدیر از همراهی‌ها و حمایت‌های گستردۀ مردم شهرستان کازرون و تلاش‌های روسا، هیئت رئیسه، اعضاء هیئت علمی و یاوران علمی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در ادوار مختلف، خاطر نشان نمود: در برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌هایی که در مسیر رشد و ارتقاء دانشگاه سلمان فارسی کازرون طرح‌ریزی کردیم، توسعۀ زیرساخت‌ها و تکمیل پروژه‌های در دست احداث را به عنوان یکی از اولویت‌ها در نظر گرفتیم که خوشبختانه با حمایت‌های همه جانبه مردم و مسئولان و همکاری‌های جهادگونۀ یاوران علمی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، موفق شدیم علاوه بر بهره‌برداری از پردیس، ساختمان دانشکده علوم پایه، زمین چمن مصنوعی و برخی طرح‌های دیگر، ساختمان سلف سرویس مرکزی این دانشگاه را نیز به بهره‌برداری برسانیم.
رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون در ادامه با اشاره به راهبردهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با تأکید بر ضرورت ارایه خدمات مطلوب به دانشجویان، خاطر نشان نمود: با تصویب سند راهبردی دانشگاه، افق‌های روشن حرکتی پیش‌روی دانشگاه سلمان فارسی کازرون گشوده شده که با اتکاء به زیرساخت‌های ایجاد شده و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اعضاء هیئت علمی، دانشجویان و یاوران علمی دانشگاه، می‌توانیم امیدهای بیشتری به اعتلای دانشگاه سلمان فارسی کازرون به عنوان قطب علمی منطقه داشته باشیم.
دکتر عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در این آیین با تقدیر از تعامل‌های مجموعه مدیریتی دانشگاه سلمان فارسی کازرون با نهادها و دستگاه‌های مختلف که بستر مناسبی را برای توسعه این دانشگاه و ارایه مطلوب‌تر خدمات به جامعه فراهم آورده، از تلاش‌های صورت گرفته برای احداث و افتتاح این ساختمان ابراز امیدواری نمود با افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان سلف سرویس پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون بتوان خدمات مطلوب‌تری را به دانشجویان ارایه نمود.
گلباران قبور مطهر شهداء شهرستان کازرون، شرکت در جلسه شورای فرهنگ عمومی کازرون، شرکت در نشست گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از یاوران علمی نمونه و دیدار و گفتگو با مجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی و دبیران و فعالان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، از دیگر برنامه‌هایی بود که با حضور دکتر کلانتری برگزار شد.
گفتنی است ساختمان سلف سرویس مرکزی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در پردیس این دانشگاه و با ۱۹۶۰متر مربع در دو طبقه به همراه یک طبقه زیرزمین احداث شده است. این ساختمان دارای سه سالن غذاخوری ویژه دانشجویان دختر، پسر، کارکنان و اساتید با ظرفیت ۷۰۰نفر ثابت و ۱۴۰۰نفر متغیر است. از جمله تجهیزات رفاهی و خدماتی این ساختمان می‌توان به سیستم سرمایش مرکزی، چیلر و سیستم پشتیبان کولر اسپلیت، سیستم گرمایش از طریق موتورخانه مرکزی، انبار مرکزی، انبار روزانه خشک و تر، آسانسور و… اشاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×