» آرشیو » اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی در کلان‌شهر شیراز با فاصله کمتر از یک کیلومتر
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14046 | ۲۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲

اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی در کلان‌شهر شیراز با فاصله کمتر از یک کیلومتر

پرتو جنوب

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز مطرح کرد؛

 ارتقای جایگاه شیراز در برنامه هفتم توسعه

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: فعالیت‌ها در شهرداری به گونه‌ای است که مدعی هستیم در هر جای شهر شیراز در فاصله کمتر از یک کیلومتر یک پروژه عمرانی درحال اجرا است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید ابراهیم حسینی در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۲ پروژه حمل‌ونقل و ترافیکی، خدمات شهری، فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی به ارزش بیش از ۲۱ هزار و‌۷۰۰ میلیارد تومان، گفت: شیراز به تعبیر نماینده ولی‌فقیه در فارس، جهانشهر و شهر آماده پیشرفت در ابعاد مختلف است و خوشبختانه اعضای شورای شهر نگاه جهانی و همت بزرگی دارند و می‌خواهند با نگاه جهانی کار منطقه‌ای انجام دهند.

ا‌و بیان کرد: فعالیت‌ها در شهرداری به‌گونه‌ای است که مدعی هستیم در هر جای شهر شیراز در فاصله کمتر از یک کیلومتر یک پروژه عمرانی درحال اجرا است.

رئیس شورای اسلامی شهر خطاب به وزیر کشور گفت: انتظار داریم برای برنامه‌های بزرگ اندیشه و حرکت‌های بزرگی را شاهد باشیم و به شورا و شهرداری شیراز برای پیشرفت و حرکت رو به جلو کمک شود.

حسینی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب و نام‌گذاری شیراز به عنوان سومین حرم اهل‌بیت(ع) اظهار کرد: معرفی شیراز به عنوان سومین حرم اهل‌بیت(ع) باید در برنامه‌ها و بودجه‌ها دیده شود و پیشنهاد می‌شود در برنامه هفتم توسعه برنامه‌ای برای ارتقای جایگاه شیراز به عنوان سومین حرم اهل‌بیت(ع) دیده شود.

او با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون درآمدهای پایدار شهرداری عنوان کرد: مکمل این قانون، مدیریت یکپارچه شهرداری است و درحال حاضر برای اجرای برخی از پروژه مشکلاتی داریم و اگر این زیرساخت‌ها فراهم شود می‌توانیم در شهر شیراز بهتر کار کنیم.

حسینی تصریح کرد: شیراز گذشته روشن و آینده روشنی را دارد و انتظار است برای مدیریت فکری و اجرایی آن کمک شود.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه بازار بزرگ پروتئین زمانی از طریق اوراق مشارکت ساخته شد و درحال حاضر اعتبار آن بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: در این مسئله باید کمک شود تا با همکاری؛ شهر شیراز آن‌طور که شایسته مردم است بسازیم و اگرچه این پروژه.ها شایسته مردم شیراز بود اما شایستگی مردم بیشتر است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×