» آرشیو » تجلیل از سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز به‌عنوان کمیته برتر حفاظت فنی و بهداشت کار استان فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1726 | ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۳

تجلیل از سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز به‌عنوان کمیته برتر حفاظت فنی و بهداشت کار استان فارس

پرتو جنوب

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از تجلیل این سازمان به‌عنوان کمیته برتر حفاظت فنی و بهداشت کار استان فارس خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، روح‌الله خوشبخت اظهار کرد: در سی‌و‌چهارمین جشنواره امتنان کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه فارس و آیین تجلیل از کمیته‌‌های حفاظت فنی و بهداشت کار برتر استان فارس از رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز به‌عنوان رئیس کمیته برتر حفاظت فنی و بهداشت کار تجلیل به عمل آمد.

به گفته او؛ این تقدیر همزمان با هفته کار و کارگر با حضور علی‌حسین رعیتی معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس، مجید انصاری نماینده مردم شهرستان ممسنی در مجلس شورای اسلامی و تشکل‎های کارگری استان انجام شد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز عنوان کرد: از اقدامات مهم کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار سازمان می‌توان به کاهش حوادث و بیماری‌های ناشی از کار نسبت به سنوات گذشته، انجام پروژه‌های تحقیقاتی با اداره کل کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت کاهش حوادث و بیماری‌های ناشی از کار، استقرار تیم‌های مدیریت ایمنی و بهداشت کار، به‌کارگیری کارشناسان متخصص در زمینه HSE و اجرای دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های ایمنی و بهداشت کار نام برد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×