» آرشیو » همایش پیاده روی خانوادگی در در بوستان آزادی شیراز برگزار شد
آرشیو - ورزشی
کد خبر:14545 | ۲۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۴

همایش پیاده روی خانوادگی در در بوستان آزادی شیراز برگزار شد

پرتو جنوب

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در بوستان آزادی شیراز به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس، علیرضا غلامیان سرپرست هیات ورزش های همگانی استان فارس امروز در جمع حاشیه پیاده روی خانوادگی اظهار داشت: مراسم پیاده‌روی خانوادگی ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۸ مهرماه در بوستان آزادی شیراز برگزار شد.
وی بیان کرد: در این مراسم که با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، هئیت ورزش های همگانی استان فارس به‌مناسب هفته تربیت بدنی برگزار شد، ۴۰ هدیه در بین شرکت کنندگان در پیاده‌روی توزیع شد.
وی با اشاره به هفته تربیت بدنی عنوان کرد: آنچه در جامعه امروز از اهمیت بالایی برخورداراست توجه به سلامت عمومی، تحرک و سلامتی آحاد مردم و ایجاد نشاط اجتماعی و توسعه ورزش ارزان و در دسترس است.
وی افزود: باید با یک برنامه‌ریزی همه جانبه و ایجاد انگیزه در خانواده ها، با توسعه ورزش همگانی سلامتی، نشاط اجتماعی و تندرستی را برای خانواده ها به ارمغان آورد تا در آینده نسل‌های شاداب و سلامت و بالنده ای برای جامعه باشند.
غلامیان تصریح کرد: همزمان با این مراسم در شمال غرب شیراز و در سراسر استان با مشارکت کمیته های متناظر هیات ورزش های همگانی و روسای ورزش های همگانی شهرستان ها برنامه های متنوعی در این هفته برگزار خواهد شد.

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس همچنین از برگزاری همایش بزرگ بازی کودکان در این هفته و در باع جنت شیراز خبرداد و خاطرنشان کرد: این مراسم نیز توسط کمیته بازی‌ها و ورزش‌های کودکان استان فارس ساعت ۱۷ عصر برگزار می شود.

وی گفت: در این مراسم برنامه‌های شاد و مفرح ورزشی برای حضار اجرا شد و کمیته های روپایی، ورزآرا ، پرثوا، مهارت های فردی ، داژبال، داوطلبین ، فرهنگی و روابط عمومی برنامه های بسیار مفرح و شادی را  اجرا نمودند که مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×