» شهرستان » کسب عنوان برتر کشوری توسط معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله(عج)
شهرستان
کد خبر:22606 | ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰

کسب عنوان برتر کشوری توسط معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله(عج)

پرتو جنوب

برای دومین سال پیاپی، معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله(عج) عنوان برتر کشور را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب، معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز در گردهمایی شهید محمد حسین سروری راد۲ که با حضور منتخبین فعال فرهنگی هنری بسیج برگزار شد برای دومین سال پیاپی به عنوان الگوی موفق کشوری معرفی شد.

پاسدار حمید مرزبان معاون فرهنگی هنری سپاه بقیه الله(عج) شیراز گفت: این معاونت با توجه به عملکرد مناسب و فعالیت‌های موثر یکسال اخیر، عنوان برتر کشور را در طرح شهید حسینعلی جاوادان فر برای دومین سال پیاپی کسب کرد و مورد تجلیل قرار گرفت.

مرزبان، این موفقیت را مرهون تلاش، زحمات و پیگیری های مجدانه بسیجیان و مسئولین فرهنگی حوزه و پایگاه ها دانست و افزود: سپاه بقیه الله (عج) شیراز در سال های اخیر به صورت جهادی در حوزه فرهنگی هنری پای کار بوده است و این موفقیت حاصل زحمات و همکاری بسیجیان و مسولین دستگاه های اجرایی شهر شیراز است.

وی اظهار داشت: الحمدالله پیوند خوبی بین دستگاه ها و ادارات فرهنگی استان فارس رقم خورده است و همدلی تا پایین ترین رده تداوم دارد.

معاون فرهنگی هنری سپاه بقیه الله(عج) شیراز کسب این عنوان برای دومین سال متوالی را نوید اتفاقات خوب در عرصه فرهنگی شیراز و استان فارس دانست و ابراز کرد: خوشبختانه ما تاکنون توانسته‌ایم با اجرای برنامه های فرهنگی متمرکز و همچنین محله محوری با همکاری مردم و گروه های جهادی فرهنگی، با کسب این عنوان پرچم دار انجام امورات فرهنگی در کشور باشیم و این رتبه، حاصل تلاش و زحمات همکارانی که دغدغه فرهنگی دارند، است که توانسته اند با اجرای برنامه های خوب و موثر در کنار اطلاع رسانی و ثبت این موفقیت ها به کسب مقام برتر نائل شویم.

مرزبان اظهار داشت: بدون شک انجام امور فرهنگی نیازمند تجربه، مهارت، نوآوری و تلاش است که این مهم در سپاه ناحیه بقیه الله (عج) توسط بسیجیان به خوبی به منصه ظهور رسیده است و نیازمند آن است تا برخی از ادارت نیز در این حوزه تلاش بیشتری نمایند.

وی ابراز امیدورای کرد تا این ناحیه و سایر نواحی سپاه استان با بهره گیری از روش های خلاقانه، پویا و با نشاط در تمام عرصه ها و حوزه های علمی، پژوهشی، آموزشی و… بتوانند با مشارکت دادن بسیجیان در امور موفق عمل کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×