» آرشیو » مدیرعامل شرکت گاز استان فارس: شعار سال با نیروی انسانی توانمند محقق می شود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:809 | ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس: شعار سال با نیروی انسانی توانمند محقق می شود

پرتو جنوب

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: پرورش نیروی انسانی متخصص و توانمند به عنوان مهمترین عامل افزایش بهره وری و موفقیت سازمان ها برشمرده می شود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدان شاهی با تاکید بر اهمیت دانش افزایی کارکنان در راستای بهبود فرآیند خدمت رسانی به جامعه گفت: تحقق شعار سال در پرتو برخورداری از نیروی انسانی توانمند و متعهد محقق می شود و این امر در شرکت گاز استان فارس با رشته اقدامات عملیاتی و مدون در دستور کار قرار گرفته است.
این مقام مسئول با تشریح چکیده ای از اقداماتی که در حوزه آموزش کارکنان شرکت گاز استان فارس انجام شده، خاطرنشان کرد: برگزاری بیش از ۸۰ دوره آموزشی به روش های حضوری و آنلاین برای ۸۷ هزار نفرساعت از نیروهای رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری از مهمترین اقدامات این شرکت در سال گذشته است.
او با اشاره به این موضوع که ۴۶۸ دوره به صورت الکترونیکی (آفلاین) توسط کارکنان شرکت در ترم های چهار گانه با موفقیت اجرا شده، بیان داشت: برگزاری پودمان آموزشی شامل ده دوره (عمومی و تخصصی) ویژه نیروهای جدید الاستخدام بر اساس مدل بدو استخدام برای ۴۲۶ نفر مشمولین ایثارگری بند «دال» و «واو» جهت انجام فرآیند تبدیل وضعیت آنها از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه آموزش نیروهای انسانی است.
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با تاکید بر این موضوع که شایسته سالاری و پرورش نیروی متخصص جایگاه ویژه ای در این مجموعه دارد، افزود: دو نوبت مصاحبه های تعدیل مدرک تحصیلی ضمن خدمت کارکنان با تشکیل کمیته های تخصصی در ۸ رشته تحصیلی شامل مکانیک، برق و الکترونیک، حقوق، شیمی، مدیریت، کامپیوتر، علوم اجتماعی و عمران برگزار شده است.
میدان شاهی در بخش دیگری از سخنانش به سرمایه گذاری برای دانش افزایی کارکنان اشاره کرد افزود: به میزبانی شرکت گاز استان فارس برای بیش از ۵۰ نفر از کارکنان گاز استان فارس و منطقه ۵ عملیات انتقال گاز و همچنین اعزام ۱۱ نفر جهت انجام مصاحبه های تخصصی تعدیل مدرک به مرکز آموزش شهید بهشتی جم هماهنگی ها و تدارکات لازم صورت گرفت.
او در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه ریزی جهت آموزش نیروهای پیمانکاری، شرکت در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای، برگزاری دوره های HSE ویژه پیمانکاران و همچنین آزمون های عملی که ماحصل آن صدور بیش از ۶۰۰ گواهینامه صلاحیت حرفه ای است از دیگر اقداماتی می باشد که طی سال گذشته در حوزه آموزش نیروی انسانی انجام شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در بخش دیگری از سخنانش تقویت ارتباط موثر صنعت و دانشگاه را یکی از رسالت های اصلی این مجموعه برشمرد و اظهار داشت: پذیرش و آموزش تعداد ۷۵ نفر از دانشجویان دانشگاه ها به عنوان کارآموز و آموزش در واحدهای مختلف شرکت گاز نقش ارزنده ای در کسب تجربه و دانش افزایی جوانان دارد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×