» آرشیو » یادواره شهدای امدادگر حادثه تروریستی کرمان در شیراز برگزار شد
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:19689 | ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۷

یادواره شهدای امدادگر حادثه تروریستی کرمان در شیراز برگزار شد

پرتو جنوب

صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و جمعی از امدادگران و اعضا و کارکنان هلال احمر فارس یادواره شهدای امدادگر حادثه تروریستی کرمان برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، صبح امروز دهم بهمن ماه یادواره دو شهید امدادگر حادثه تروریستی کرمان شهید علیرضا سعادت ماهانی و شهیده مکرمه حسینی در سالن ملل ستاد هلال احمر استان فارس در شهر شیراز برگزار شد.

اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس که به عنوان سخنران ویژه این مراسم بود با اشاره به مردمی بودن جمعیت هلال احمر، عنوان کرد: ویژگی برجسته هلال احمر در کنار مردم بودن و با مردم بودن است. امدادگران هلال احمر از جبهه های دفاع مقدس تا کربلای کرمان این شاخصه را ثابت کرده و با تقدیم ۴۹۱ شهید امدادگر به انقلاب اسلامی همراهی با مردم را نمود عینی بخشیده اند‌.

قزل سفلی در بخش دیگر سخنان خود به علت پیروزی و موفقیت انقلاب اسلامی ایران پرداخت و اظهار کرد: انقلاب اسلامی با مردم شکل گرفت و با مردم پیروز شد، ثبیت شد، استمرار پیدا کرد و امروز در مرحله استکمال خود برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی در حال تجهیز شدن و آماده شدن است‌. در دفاع مقدس آن چیزی که باعث پیروزی رزمندگان و ایران عزیز اسلامی شد حضور همه اقشار مردم در کنار یکدیگر بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس نیز در این مراسم بیان کرد: امدادگران و اعضای هلال احمر همیشه و در همه حال برای کمک به مردم آماده اند و شوق خدمت به همنوعان این افراد را در یک نهاد بین المللی جمع کرده است‌. امروز هلال احمر برای داشتن این نیروهای آماده و خدمت رسان به خود افتخار می کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان فارس به عنوان سخنران دیگر این مراسم تصریح کرد: شهدا با نیتی خالص همراه با عملی صادق کار خویش را انجام داده اند و این دو خصیصه یعنی نیت خالصانه و عمل صادقانه، از مهم ترین دلایل برای برگزیده شدن آنهاست.

ارتباط تصویری زنده با همایش کشوری شهدای امدادگر و پخش دقایقی از این مراسم و قرائت دلنوشته اعضا جوان از دیگر موارد اجرا شده در این همایش بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×