» آرشیو » کشف ۱۹۵ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و گیلان
آرشیو - حوادث
کد خبر:17046 | ۲۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۱

کشف ۱۹۵ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و گیلان

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۱۹۵ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک کامیون در عملیات مشترک پلیس فارس و استان گیلان خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “یوسف ملک‌زاده” در گفت‌وگو با  خبرگزاری پلیس، بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی توسط پلیس استان گیلان، از انتقال یک محموله تریاک در محور مواصلاتی کوار به شیراز مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران بلافاصله به محور مورد نظر اعزام و حین کنترل خودروهای عبوری، کامیون مورد نظر را شناسایی و با اقدامات فنی و تخصصی آن را متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران موفق شدند در بازرسی از آن کامیون، ۱۹۵ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در قسمت‌های مختلف جاسازی شده بود کشف کنند، تصریح کرد: در این خصوص راننده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس خاطر نشان کرد: پلیس همه توان و تلاش خود را به کار بسته تا با قاچاقچیان مواد مخدر مقابله کند و طرح‌های مقابله ای با سوداگران مرگ به طور مستمر ادامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×