» اجتماعی » ۳۵درصد بدهی های مشترکان برق فارس مربوط به بخش خانگی و تجاری است
اجتماعی - شهرستان
کد خبر:24821 | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۶

۳۵درصد بدهی های مشترکان برق فارس مربوط به بخش خانگی و تجاری است

پرتو جنوب

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: پرداخت به موقع هزینه‌های برق مصرفی توسط مشترکان موجب افزایش کمی و کیفی خدمت‌رسانی به آنان خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب، حمیدرضا کریمی فرد، وصول مطالبات حاصل از فروش انرژی را مهمترین منبع تامین منابع مالی مورد نیاز بخش‌های عملیاتی صنعت برق جهت اجرای پروژه‌های برق رسانی و تامین برق مطمئن و پایدار به مشترکان عنوان کرد و اظهارداشت: وصول مطالبات مشترکان، مهمترین منبع مهم تامین نقدینگی شرکت های توزیع نیروی برق است که در صورت پرداخت به موقع صورت حساب برق مصرفی توسط مشترکان، می‌توانیم منابع بیشتری را برای سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های برق در استان جذب و خدمات مطلوب تری به هم استانی‌های عزیز ارائه نماییم. این مقام مسئول، افزود: بر اساس قانون برنامه هفتم و به دنبال اصلاح نظام مالی صنعت برق، از این پس تمامی شرکت‌های توزیع نیروی برق انرژی مورد نیاز خود را از بورس انرژی خریداری خواهند کرد و در قالب این ساز و کار هزینه خرید برق از نیروگاه‌ها به صورت نقدی پرداخت می‌شود که اجرای این مهم علاوه بر پیشرفت و توسعه صنعت برق از انباشت بدهی مالی شرکت‌های توزیع نیروی برق نیز جلوگیری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

 مدیرعامل توزیع برق فارس خبر داد: پرداخت پاداش به پرسنلی که در سال جاری صاحب فرزند می شوند و یا ازدواج می کنند

کریمی فرد، با اعلام این موضوع که حدود ۳۵درصد بدهی ها مربوط به مشترکان خانگی و تجاری است، از این مشترکان درخواست کرد با پرداخت به موقع صورت حساب برق مصرفی خود یاری رسان مجموعه صنعت برق در امر خدمت رسانی باشند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، با بیان اینکه وصول به موقع مطالبات برق موجب خدمات رسانی بهینه می شود، اظهار امیدواری کرد مردم با پرداخت های به موقع بهای برق مصرفی خود شرکت را درتامین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات مطلوب تر یاری نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×