» آرشیو » در سفر هیئت دولت به فارس؛ بازار بزرگ پروتئین شیراز به بهره برداری رسید
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14027 | ۲۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۱

در سفر هیئت دولت به فارس؛ بازار بزرگ پروتئین شیراز به بهره برداری رسید

پرتو جنوب

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس مطرح کرد؛

اجرای طرح از مزرعه تا سفره با هدف کاهش و کنترل قیمت‌ها

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: طرح از مزرعه تا فروش در بازارچه‌های شهرداری شیراز با هدف کاهش نرخ تورم در شهر و کنترل و کاهش قیمت‌ها اجرا می‌شود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مرتضی شریفی در آیین افتتاح بازار بزرگ پروتئین شیراز به ارزش ۳۵۰۰ میلیارد تومان گفت: در راستای دستور وزارت کشور و ابلاغیه‌های دریافت شده در راستای تحقق شعار سال؛ با همکاری استانداری، شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز جشنواره استانی هزار فروشگاه منتخب فارس و بازارچه هفت‌واره با ارائه تخفیف‌هایی در دستور کار قرار گرفت.

او خاطرنشان کرد: این دو برنامه با همکاری استانداری است که جشنواره هزار فروشگاه منتخب و فروشگاه ویژه است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس بیان کرد: برنامه دیگر طرح از مزرعه تا فروش است که در بازارچه‌های شهرداری غرفه‌ها به صورت رایگان در اختیار تولید کننده و عرضه مستقیم با هدف کاهش نرخ تورم در شهر و کنترل و کاهش قیمت‌ها قرار می‌گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز عنوان کرد؛

اجرای بازار بزرگ پروتئین شیراز از محل تامین اعتبار حاصل از فروش اوراق مشارکت

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پروژه بازار بزرگ پروتئین از محل تأمین اعتبار حاصل از فروش اوراق مشارکت اجرایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، علیرضا اسکندری در آیین آغاز به کار بازار پروتئین شیراز بیان کرد: با شروع مدیریت جدید شهری در کلان‌شهر شیراز بودجه شهرداری این کلان‌شهر از ۶ هزار به ٢٣ هزار میلیارد تومان افزایش یافت و در واقع کمتر از دو سال به ۴٠٠ درصد افزایش یافت که این مهم نشان از همت بلند شورای اسلامی شهر شیراز دارد.

او ادامه داد: در مقدمه بودجه سال گذشته نیز علاوه بر بودجه مصوب، تکلیف ١۵ هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری برای شهرداری پیش‌بینی شد که ١٠٠ درصد محقق شد و امسال نیز به ٢٠ هزار میلیارد تومان رسید.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: امسال دومین همایش سرمایه‌گذاری برگزار و میزبان کشورهای ترکیه، عمان، امارت و چین بودیم که این نشان از دیپلماسی اقتصادی دارد.

اسکندری در خصوص بازار پروتئین نیز گفت: این پروژه از محل تامین اعتبار حاصل از فروش اوراق مشارکت اجرایی شد و هدف آن ساماندهی محور دروازه‌ کازرون بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×