» آرشیو » دومین همایش علمی-تخصصی «توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز» با رویکرد بین‌المللی برگزار می‌شود
آرشیو - شهرستان

دومین همایش علمی-تخصصی «توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز» با رویکرد بین‌المللی برگزار می‌شود

۱۴۰۲-۰۲-۲۴

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: دومین همایش علمی-تخصصی «توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز» با رویکرد بین‌المللی، سوم خردادماه جاری شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، حمیدرضا اسماعیلی اظهار کرد: دومین همایش علمی-تخصصی «توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز» با رویکرد بین‌المللی، روز چهارشنبه ۳خرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۹تا ۱۸ در مجتمع فرهنگی دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

به گفته او؛ این همایش با حضور مقامات بلندپایه دولتی، مسؤولین استانی، مدیران شهری و جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

مشارکت‌های مردمی و جمع‌سپاری در سرمایه‌گذاری، ابزارها و بازارهای تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری، اعتمادسازی در سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری‌ و توسعه پایدار شهری، گردشگری، دیپلماسی اقتصادی، سرمایه‌گذاری دیجیتال و بررسی تطبیقی قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری؛ محورهای این همایش بین‌المللی است که معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز به آن پرداخت.

اسماعیلی یادآور شد: نخستین دوره این همایش، اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت ملی برگزار شد.

او گفت: امضای میثاق‌نامه حمایت از سرمایه‌گذاری در فارس توسط مسؤولین دولتی از جمله امام جمعه شیراز، مدیرکل سازمان بازررسی منطقه جنوب کشور، مدیرکل دادگستری استان، استاندار فارس، فرماندار شیراز، رئیس شورا و شهردار شیراز و… همچنین عقد تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری به ارزش بیش از ۲۰هزار میلیارد تومان از مهم‌ترین دستاوردهای نخستین دوره این همایش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×