» آرشیو » تیزبینی پلیس، شاکی را متهم کرد
آرشیو - حوادث
کد خبر:2404 | ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۸

تیزبینی پلیس، شاکی را متهم کرد

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی فسا گفت: با تحقیقات پلیس، فردی که ادعای سرقت خودرو کرده بود، روانه زندان و یک سواری پژو پارس مسروقه نیز کشف شد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ محمدهاشم قسام در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام سرقت یک سواری پژو پارس در یکی از محلات فسا توسط مالک خودرو، رسیدگی به پرونده در پلیس آگاهی آغاز شد.
وی افزود: با بررسی صحنه وقوع سرقت و انجام تحقیقات تکمیلی از شاکی، صحت خبر سرقت خودرو مورد تردید افسران پلیس قرار گرفت .
فرمانده انتظامی فسا ادامه داد: با اقدامات تخصصی پلیس و رد شدن ادعای سرقت، تحقیقات ادامه یافت تا اینکه شاکی به صحنه سازی وقوع سرقت خودرو پژو پارس با هدف اخذ خسارت از شرکت بیمه با همدستی یکی از دوستانش اعتراف و شاکی پرونده، متهم به “اعلام صوری سرقت” شد.
سرهنگ “قسام” شگرد متهم را اینگونه بیان کرد: با خرید پژو پارس تصادفی و فروش قطعات آن به صورت اوراق شده، شماره پلاک انتظامی و سایر شماره‌های شناسایی خودرو تصادفی را بر روی یک دستگاه پژو پارس مسروقه (که از قبل با همکاری دوستش در فسا سرقت کرده بودند) الصاق و با مدارک موجود، اقدام به بیمه خودرو نموده و ۱۰ روز پس از آن، جهت استفاده از بیمه نامه، سرقت خودرو را به پلیس گزارش کرده‌اند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه همدست متهم نیز دستگیر شد، گفت: خودرو مسروقه که در مرغداری پارک بود کشف و متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×