» آرشیو » اخاذان ۱۰۰ سکه می‌خواستند
آرشیو - حوادث
کد خبر:2549 | ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۶

اخاذان ۱۰۰ سکه می‌خواستند

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی کوار گفت: ۲ نفر که با تهدید اسلحه قصد اخاذی ۱۰۰ سکه از یک شهروند داشتند دستگیر و روانه دادسرا شدند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدرحمان هاشمی اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تهدید به قتل و اخاذی توسط ۲ نفر ناشناس، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: طی بررسی‌های مقدماتی مشخص شد فردی ناشناس بوسیله تلفن همراه با شاکی تماس و ضمن تهدید به قتل خود و پسرانش و درخواست ۱۰۰ سکه، به سمت خانه آن نیز با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی کرده است.
فرمانده انتظامی کوار ادامه داد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز و با انجام یکسری اقدامات تخصصی، موفق شدند در عملیاتی هدفمند و غافلگیرانه، عامل تهدید و همدستش را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
سرهنگ هاشمی تصریح کرد: متهمین در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس، اعلام داشتند پس از اطلاع از اینکه شاکی اوضاع اقتصادی خوبی دارد، به طمع دریافت ۱۰۰ سکه وی را تهدید به قتل کردیم که قبل از رسیدن به هدف پلید خودمان، توسط پلیس دستگیر شدیم.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهمین ۲ قبضه اسلحه کلاش و شکاری و مقداری مهمات مربوطه قاچاق کشف شد، گفت: متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×