» آرشیو » رئیس صنف جایگاه‌داران کشور: بروز اختلال در برخی پمپ بنزین‌ها/ در حال حل مشکل هستیم
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:17170 | ۲۷ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۴

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور: بروز اختلال در برخی پمپ بنزین‌ها/ در حال حل مشکل هستیم

پرتو جنوب

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور اعلام کرد که اختلال نرم‌افزاری در سامانه‌ هوشمند در برخی جایگاه‌های سوخت بوجود آمده و تمام متخصصان مربوطه در حال تلاش برای حل این مشکل هستند و اخبار تکمیلی در این باره منتشر خواهد شد.

به گزارش پرتو جنوب، اسدالله قلی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اختلال ایجاد شده در سامانه هوشمند سوخت در برخی از پمپ بنزین‌ها، اظهار کرد: در حال پیگیری و حل این مشکل هستیم؛ این موضوع در همه جایگاه‌ها وجود ندارد و تنها برخی جایگاه‌ها با این مساله مواجه شده‌اند.

به گفته وی، افرادی که نیاز ضروری به بنزین ندارند، طی چند ساعت آینده از مراجعه به جایگاه‌های سوخت خودداری کنند.

مشاهدات میدانی ایسنا نشان می‌دهد که فعالیت برخی از جایگاه‌های سوخت با مشکل مواجه شده اما سوخت‌رسانی به صورت آزاد در بخشی از جایگاه‌ها در حال انجام است؛ اطلاعات تکمیلی در این باره متعاقبا منتشر می‌شود.

معاون وزیر نفت اعلام کرد:

مشکل پمپ بنزین‌ها تا پایان امروز برطرف می‌شود/سوخت‌رسانی آفلاین در برخی جایگاه‌ها

به دنبال بروز اختلال در سیستم هوشمند برخی پمپ بنزین‌ها، معاون وزیر نفت تاکید کرد که در تلاش هستیم تا مشکل ایجاد شده در پمپ بنزین‌ها تا پایان امروز برطرف شود.

سالاری در گفت‌وگویی تلویزیونی با بیان این‌که در حال حاضر سوخت‌رسانی در برخی جایگاه‌ها به صورت آفلاین انجام می‌شود گفت: شش تا هفت ساعت زمان لازم است تا همه جایگاه‌ها وارد مدار شوند.

به گفته وی تقاضای ما از مردم این است که در شرایط غیرضروری به جایگاه‌ها مراجعه نکنند.

در این زمینه بخوانید:

 رژیم صهیونیستی خبر از حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت ایران داد

وزیر نفت: ۱۶۲۵ جایگاه در سراسر کشور فعال هستند/ سهمیه ها محفوظ می‌ماند

از صبح امروز اختلال نرم‌افزاری در سامانه‌ هوشمند در برخی جایگاه‌های سوخت بوجود آمد که طبق اعلام وزیر نفت، جایگاه‌هایی که دچار اختلال شده به تدریج بصورت دستی در حال بازگشت به مدار هستند و در جریان راه اندازی مجدد جایگاه‌ها، بدون کارت سوخت، سوخت‌رسانی به خودروها انجام می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×