» ورزشی » افزایش زندانی‌های فساد در فوتبال؛ افشاریان از تنهایی در می‌آید
ورزشی
کد خبر:26060 | ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۴

افزایش زندانی‌های فساد در فوتبال؛ افشاریان از تنهایی در می‌آید

پرتو جنوب

به احتمال زیاد امروز و طی هفته جاری تعداد زندانیان فساد در فوتبال افزایش خواهد یافت.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از دستگیری و زندانی شدن خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران، پرونده فساد کماکان به صورت جدی دنبال می‌شود و شنیده‌ها حاکیست ظرف امروز یک متهم دیگر روانه زندان خواهد شد.

برخی اخبار از دستگیری دیگر افراد دخیل در این پرونده در هفته آتی حکایت دارند. س. م یکی از متهمین این پرونده است و در گام اول او نیز تا زمان دادگاه به زندان منتقل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات جدید از فساد در فوتبال؛ ۴۰۰ سکه رشوه پرداخت شد

گفته می‌شود پرونده فساد در فوتبال گسترده‌تر خواهد شد و شایعات از دخالت برخی باشگاه‌های بزرگ و همچنین صنعتی در فساد فوتبال خبر می‌دهند. این اتفاق در حالی رخ داده است که شاید برخی مدیران فدراسیون فوتبال نیز در اینباره احضار شوند و شخص اول فدراسیون فوتبال در ابتدای این تحقیق وتفحص قول همکاری با مراجع قضایی را داده است و احتمال می‌رود باز هم برای ادای برخی توضیحات به مراجع قضایی احضار شود.

برخی رسانه‌ها نوشتند: دو عضو سازمان لیگ نیز در ارتباط با فساد که در دوره‌های متوالی شکل گرفته است به دادگاه احضار و راهی زندان می‌شوند. همچنین برخی داوران و تعدادی از باشگاه‌ها در مورد پرونده رشوه و فساد در فوتبال مورد تحقیق و بازرسی قرار خواهند گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×