» آرشیو » رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد؛ بهره برداری از بیمارستان شهدای شهرستان رستم با حضور رئیس جمهور
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13714 | ۱۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد؛ بهره برداری از بیمارستان شهدای شهرستان رستم با حضور رئیس جمهور

پرتو جنوب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از بهره برداری از بیمارستان ۶۴ تخت خوابی در شهرستان رستم، همزمان با سفر رئیس جمهور به استان فارس خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به سفر آیت الله دکتر «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور به استان فارس در هفته جاری، بهره برداری از بیمارستان شهدای شهرستان رستم را از جمله برنامه های این سفر عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه شهرستان رستم از جمله شهرستان های تازه بنیاد در استان فارس محسوب می شود، گفت: با توجه به تلاش مجموعه سلامت استان برای توسعه متوازن این حوزه در تمامی مناطق استان، در سال ۱۳۹۶ کلنگ احداث این مرکز درمانی ۶۴ تخت خوابی در شهر مصیری، مرکز شهرستان رستم به زمین زده شد.

دکتر حسینی ادامه داد: با توجه به اهمیت پیشبرد این پروژه، در سفر پیشین رئیس جمهور به استان فارس در سال ۱۴۰۰، پروژه ساخت این بیمارستان به عنوان یکی از پروژه های سفر رئیس جمهور تعریف شد.

مسوول ارشد حوزه سلامت فارس این امر را موجب نیرویی مضاعف در پیشبرد و پیگیری این پروژه سلامت محور در منطقه شمال غرب استان فارس دانست و افزود: با تلاش مستمر همکاران مجموعه سلامت استان در تیم های فنی، پشتیبانی و درمانی، به زودی شاهد بهره برداری از این خدمت جدید سلامت هستیم.

او ابراز امیدواری کرد راه اندازی این بیمارستان بتواند خدمتی موثر در رفع نیازهای مردم منطقه به خدمات سلامت محور در این منطقه از استان فارس باشد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×