» آرشیو » دومین نشست تبیین دستاورد های مجموعه سلامت در حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:16233 | ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۱

دومین نشست تبیین دستاورد های مجموعه سلامت در حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پرتو جنوب

در نشستی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، اقدامات و دستاوردهای این معاونت در شش ماه نخست سال جاری تبیین شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در این نشست با قدردانی از مجموعه معاونت درمان دانشگاه، از این معاونت به عنوان بخش مهم و حائز اهمیت دانشگاه نام برد.

دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به اینکه اقدامات موثر و مطلوبی در مجموعه سلامت فارس انجام شده است، بر تبیین واقعیت ها و عملکردها و دستاوردهای حوزه سلامت تاکید کرد.

او عنوان کرد: حفظ کرامت انسانی، همواره از اصول مهم در خدمت ‌رسانی به مردم در حوزه سلامت بوده و این مهم به جدیت در مجموعه های خدمت رسان سلامت فارس در حال انجام است.

دکتر حسینی یاداور شد: هدف تمامی کارکنان مجموعه سلامت، این است که سلامت مردم را از نظر کمی و کیفی ارتقا داده و از هزینه های اضافه مردم در حوزه بهداشت و درمان جلوگیری و پاسخگوی نیاز مردم باشند.

تبیین عملکرد مرکز پایش مراقبت های درمانی دانشگاه (mcmc)، اقدامات معاونت درمان در حوزه هوش مصنوعی، مامایی، پزشکان، آموزش، بیماری های غیر واگیر، HIS و مددکاری از مهم ترین موارد مطرح شده در این نشست هم اندیشی بود.

این نشست صبح امروز چهارشنبه هشتم آذر۱۴۰۲، با حضور دکتر «سید وحید حسینی» رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان، مدیران ارشد و روسای ادارات معاونت درمان در دفتر ریاست برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×