» آرشیو » افزوده شدن ۳۳۴ تخت جدید روانپزشکی به چرخه درمان فارس تا پایان سال جاری
آرشیو - شهرستان
کد خبر:11434 | ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۱

افزوده شدن ۳۳۴ تخت جدید روانپزشکی به چرخه درمان فارس تا پایان سال جاری

پرتو جنوب

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از افزوده شدن ۳۳۴ تخت روانپزشکی جدید به چرخه درمان فارس تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر مهرداد شریفی با اعلام این خبر گفت: پیرو سفر اخیر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز و بازدید از بیمارستان روانپزشکی ۲۸۹ تختخوابی در حال ساخت در پردیس دانشگاه و با حمایت های استاندار فارس و پیگیری های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این پروژه درمانی تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

او در خصوص این بیمارستان در حال احداث افزود: پروژه ساخت بیمارستان اعصاب و روان در پردیس دانشگاه که در سفر رئیس جمهور به استان فارس در سال ۱۴۰۰ به شهر شیراز، در ردیف مصوبات این سفر استانی قرار گرفت، با متراژ ۳۳ هزار و ۷۵۴ متر مربع، تا کنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گفته دکتر شریفی این پروژه درمانی که ساخت آن از سال ۱۳۸۷ آغاز شده است، هم اکنون در مرحله تکمیل، خرید موتورخانه و اجرای محوطه قرار دارد.

معاون درمان دانشگاه اضافه کرد: علاوه بر این بیمارستان، تعداد۲۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) پاسارگاد، ۱۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان امام علی (ع) کازرون و ۱۵ تخت روانپزشکی جدید در بیمارستان شهید دکتر چمران تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×