» آرشیو » توقیف کامیون حامل ۸۰۰ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس فارس و تهران
آرشیو - حوادث
کد خبر:15355 | ۱۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۴

توقیف کامیون حامل ۸۰۰ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس فارس و تهران

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف ۸۰۰ کیلوگرم حشیش و تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق تهران خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، شامگاه پانزدهم آبان‌ماه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق تهران با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با یک دستگاه کامیون حامل بار خاک آهن در محور “سیرجان-شیراز” در حال انتقال یک محموله حشیش است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان “نی‌ریز” استان فارس پس از هماهنگی با مرجع قضایی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی کامیون مذکور را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این کامیون ۶۱۰ کیلوگرم حشیش و ۱۹۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.
سردار “حبیبی” با اشاره به اینکه در این ماموریت در مجموع ۸۰۰ کیلوگرم حشیش و تریاک کشف شده است، گفت: راننده قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: پلیس قاطعانه و برابر قانون با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد کرده و اجازه فعالیت به آنان را نخواهد داد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×