» آرشیو » کشف بیش از ۱۳۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و بوشهر
آرشیو - حوادث
کد خبر:2269 | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۳

کشف بیش از ۱۳۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و بوشهر

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف سواری پژو و کشف ۱۳۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار یوسف ملک‌زاده گفت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با سواری پژو ۴۰۵ در محور فیروزآباد-شیراز در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فیروزآباد پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با ایجاد تور ایست و بازرسی موفق شدند سواری پژو حامل تریاک را شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف و راننده و سرنشین را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این سواری ۱۳۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.
سردار ملک‌زاده با اشاره اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: برخورد با سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×