» آرشیو » کشف بیش از ۱۶۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و ویژه شرق تهران
آرشیو - حوادث
کد خبر:2830 | ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۷

کشف بیش از ۱۶۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و ویژه شرق تهران

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف وانت مزدا و کشف ۱۶۳ کیلو و ۶۰۰ تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق تهران و فارس خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار یوسف ملک‌زاده در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق تهران با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با یک دستگاه وانت مزدا در یکی از محورهای روستایی شهرستان داراب در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر داراب پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با ایجاد تور ایست و بازرسی موفق شدند، وانت مزدا حامل تریاک را شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این وانت مزدا ۱۶۳ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف شد.
سردار ملک‌زاده با اشاره اینکه قاچاقچی برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: پلیس در حوزه قاچاق قاطعانه با مجرمان برخورد می‌کند و شهروندان می‌توانند هرگونه اخبار در این خصوص را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×