» اجتماعی » جابه‌جایی بیش از ۳۲ میلیون تن کالا از مبادی فارس
اجتماعی - شهرستان
کد خبر:21257 | ۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۵

جابه‌جایی بیش از ۳۲ میلیون تن کالا از مبادی فارس

پرتو جنوب

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از جابه‌جایی بیش از ۳۲ میلیون تن کالا از مبادی استان فارس در ۱۱ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس، محسن عمادی از جابه‌جایی بیش از ۳۲ میلیون تن کالا در ۱۱ ماهه سال جاری از مبادی استان فارس خبر داد و افزود: تعداد بارنامه های صادره در استان فارس طی ۱۱ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است.

وی تأکید کرد: طی این بازه زمانی بیش از ۲ میلیون و ۴۱۱ هزار بارنامه توسط شرکتهای حمل و نقل فعال کالا در استان فارس صادر شده است.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس همچنین گفت: میزان افزایش جابه‌جایی کالا طی ۱۱ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد رشد داشته است.

وی اظهار کرد: ﺳﻴﻤﺎﻥ، ﺍﻭﺭﻩ، ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺑﻨﺰﻳﻦ، ﮔﻮﺟﻪ ﻓﺮنگی، ﺁﻫﻦ ﺍسفنجی، ﺧﺎﻙ ﻧﺴﻮﺯ، ﮔﺎﺯﻭﺋﻴﻞ، ﺳﻴﻤﺎﻥ ﻓﻠﻪ، ﺷﻤﺶ ﻓﻮﻻﺩ، ﺳﻨﮓ ﻻﺷﻪ کالاهای عمده جابه‌جا شده در این بازه هستند.

عمادی در ادامه با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل اظهار کرد: ۲۹۰ شرکت فعال حمل و نقل کالا در استان فارس مشغول به فعالیت هستند و رانندگان توجه داشته باشند قبل از اقدام به بارگیری و حین سفر قوانین و مقررات مربوط به این حوزه را با دقت رعایت کنند تا مشکلی متوجه آنان نشود.

به گفته وی، هم‌استانی ها، رانندگان و صاحبان کالا می‌توانند هرگونه مشکل و شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ به منظور رسیدگی به این اداره‌ کل اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×