» آرشیو » سخنگوی شهرداری شیراز اعلام کرد: آسفالت‌ بیش از ۷۳ هزار مترمربع معابر طی هفته سوم
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10268 | ۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۷

سخنگوی شهرداری شیراز اعلام کرد: آسفالت‌ بیش از ۷۳ هزار مترمربع معابر طی هفته سوم

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز در سومین گزارش هفتگی عملیات آسفالت، با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته سوم، ۷۳ هزار و ۲۶۴ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۹ هزار و ۱۵۸ تُن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته سوم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۷۳ هزار و ۲۶۴ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۹ هزار و ۱۵۸ تُن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.

جاویدی با بیان اینکه لکه‌گیری آسفالت در سطح منطقه ۱۰ انجام‌شده، عنوان کرد: روکش آسفالت در معبر آسفالت قدیمی در فرعی‌های خیابان صدق گو در منطقه ۲، شهرک زیباشهر، بولوار سروناز در منطقه ۳، فرعی‌های خیابان گلچین در منطقه ۴، حاشیه کمربندی جنب بوستان مادر در منطقه ۵، زیر بازارچه فیل در منطقه ۸، کوچه یک مشکل‌گشا در منطقه ۹ و فرعی‌های خیابان شهید کلانتری در منطقه ۱۱ انجام‌شده است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در کوچه ۲ ستارخان در منطقه یک، فرعی‌های شهرک امام حسین (ع) در منطقه ۳، خیابان گل یخ در منطقه ۷، کوچه ۲ زینبیه در منطقه ۸، بولوار پرتو، بلوار پرتو بر روی لوله‌گذاری و کوچه ۴۶ یکتا در منطقه ۹ و پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی و سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری نیز طی هفته گذشته انجام‌شده است.

سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۳ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، ۱۶۶ هزار و ۸۵۶ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۲۰ هزار و ۹۳ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×