» آرشیو » آغاز به کار دبیرخانه دومین همایش سرمایه گذاری منطقه ای و شهرستانی در مرودشت
آرشیو - شهرستان
کد خبر:8482 | ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۶

آغاز به کار دبیرخانه دومین همایش سرمایه گذاری منطقه ای و شهرستانی در مرودشت

پرتو جنوب

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: با پایان یافتن اولین همایش سرمایه گذاری منطقه ای و شهرستانی به میزبانی آباده ، دبیرخانه دومین همایش سرمایه گذاری منطقه ای و شهرستانی کار خود را آغاز نمود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، سید مهدی خادمی؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ضمن ببان این خبر گفت: دومین همایش سرمایه گذاری منطقه ای و شهرستانی همزمان با دور دوم سفر استاندار محترم به شهرستان مرودشت به میزبانی این شهرستان و مشارکت شهرستان های ارسنجان، پاسارگاد، زرقان، بیضا و سپیدان انجام خواهد شد.
جانشین استاندار در کارگروه حمایت از سرمایه گذاری با اشاره به اینکه سلسله همایش های سرمایه گذاری منطقه ای و شهرستانی با هدف معرفی جاذبه ها و قابلیت های سرمایه گذاری و اقتصادی نقاط مختلف استان به جامعه سرمایه گذاران صورت گرفته است، اعلام آمادگی کرد: مدیریت عالی دولت انقلابی جهت حمایت از طرح های سرمایه گذاری اشتغال زا و مولد به همت قرارگاه جهادی سرمایه گذاری کوثر ذیل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال معاونت اقتصادی استانداری فارس مدیریت می گردد.
شایان ذکر است مرودشت، یکی از شهرهای استان فارس است که در ۳۵ کیلومتری شمال شیراز قرار گرفته است که از لحاظ آب و هوایی معتدل و کوهستانی و به خاطر داشتن آب و هوای خوب و خاک حاصلخیز و شرایط اقتصادی مناسب، همیشه مورد توجه بوده و رشد روزافزون دارد. پیشینه تاریخی این شهر به هزاره پنجم پیش از میلاد مسیح می رسد و پر از جاذبه های تاریخی ارزشمند است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×