» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۵۱۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته پانزدهم در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15995 | ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۲

آسفالت‌ بیش از ۵۱۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته پانزدهم در شیراز

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغاز شده است، گفت: در طول هفته پانزدهم، ۵۱ هزار و ۴۴۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۶ هزار و ۴۳۱ تن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌ بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌ شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌ شده در هفته پانزدهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۵۱ هزار و ۴۴۸ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۶ هزار و ۴۳۱ تن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: تراش و ترمیم در کمربندی جنوب از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۶ و ۹ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۵ بولوار پارسیان شمالی و فرعی‌های بولوار تلاش شرقی، کوچه ۱۹ بلوار جمهوری در منطقه ۳، کوچه ۱۰ گلشن و فرعی‌های کوچه یک مطهری جنوبی در منطقه ۴، فرعی‌های خیابان شهید کشوری و فرعی‌های خیابان صاحب‌الزمان در منطقه ۵، کوچه ۳٫۲ فجر شرقی در منطقه ۹ و فرعی‌های شهرک بزین در سطح منطقه ۱۰ انجام‌ گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در خیابان جنب بوستان مادر در منطقه ۵ نیز انجام‌شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۱۴ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۷۳۸ هزار و ۱۴۵ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۹۲ هزار و ۵۸۷ تُن آسفالت انجام‌ گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×