» آرشیو » سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس: بهره‌گیری از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی سازمان‌ها در سفر دوم رئیس جمهوری
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13544 | ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۷

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس: بهره‌گیری از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی سازمان‌ها در سفر دوم رئیس جمهوری

پرتو جنوب

در نشست شورای هماهنگی روابط‌ عمومی‌های فارس، بر لزوم آمادگی مدیران روابط عمومی‌ها برای اطلاع رسانی،هماهنگی با رسانه‌ها و تسهیل‌گری در پوشش خبری برنامه‌های دومین سفر رئیس جمهوری به استان فارس تأکید شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، عباس فرج زاده سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در نشست هماهنگی روابط عمومی های استان فارس که به میزبانی شرکت آب منطقه ای فارس تشکیل شد از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های دولتی، مؤسسات و سازمان‌ها و نهادها خواست تا همه ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی را در سفر دوم رئیس جمهوری بکار گیرند.
عباس فرج‌زاده افزود: دومین سفر هیئت دولت به استان فارس از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید به بهترین صورت بتوانیم از دستاوردهای این سفر با هدف بهره‌مندی مردم شریف استان بهره‌ ببریم.
وی با اشاره به اجرایی شدن ۸۵ درصد مصوبات سفر اول رئیس جمهور و هیئت دولت به فارس افزود: مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی اطلاعات لازم در باره این مصوبات را در اختیار رسانه ها و خبرنگاران قرار دهند، همچنین مصوباتی برای پیشنهاد در سفر دوم هیات دولت به تصویب رسیده که باید از سوی خبرنگاران و رسانه ها اطلاع رسانی شوند و روابط عمومی‌ها وظیفه دارند در این بخش نیز نهایت همکاری و مساعدت با رسانه‌ها داشته باشند.
فرج زاده گفت: اطلاع‌رسانی از اخبار امید بخش، محور اصلی پوشش برنامه‌های دومین سفر رئیس جمهوری به استان فارس است.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس ادامه داد: از روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی می‌خواهیم که از همین امروز فضاسازی رسانه‌ای و تبلیغات شهری را شروع کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×