» آرشیو » عکاظ: دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی‌طرف برگزار می‌شوند
آرشیو - ورزشی
کد خبر:10406 | ۵ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۲

عکاظ: دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی‌طرف برگزار می‌شوند

پرتو جنوب

روزنامه عربستانی عکاظ مدعی شد که دیدارهای نمایندگان عربستان با ایران در لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث و بی‌طرف برگزار خواهند شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از ایسنا، قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و همه تیم‌های صعودکننده به مرحله گروهی حریفان خود را شناختند. پیش‌بینی می‌شد که با ازسرگیری روابط سیاسی بین ایران و عربستان نمایندگان دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا در زمین یکدیگر به میدان بروند اما ظاهرا این اتفاق رخ نخواهد داد.

روزنامه عکاظ عربستان در شماره امروز خود مدعی شد که دیدارهای نمایندگان عربستان با ایران در لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث و بی‌طرف برگزار خواهند شد.

این روزنامه نوشت: «منابع آگاه به ما خبر دادند که کنفدراسیون فوتبال آسیا به‌زودی اعلام خواهد کرد که بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی‌طرف برگزار خواهند شد؛ به طوری که النصر که با پرسپولیس همگروه است قطر را به عنوان میزبان خود انتخاب کرده است. این در حالی است که الهلال و الاتحاد که به ترتیب با نساجی و سپاهان همگروه‌اند قطر را به عنوان میزبان خود انتخاب کرده‌اند.»

این روزنامه عربستانی همچنین مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران به نمایندگان این کشور توصیه کرده است امارات را به عنوان میزبان بازی‌های خانگی‌شان در نظر بگیرند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×