» آرشیو » جاسازی ۵۷۷ کیلو مرفین، کف کامیون
آرشیو - حوادث
کد خبر:14813 | ۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۴

جاسازی ۵۷۷ کیلو مرفین، کف کامیون

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان نی‌ریز و یگان تکاوری، ۵۷۷ کیلوگرم مرفین در بازرسی از یک دستگاه کامیون کشف شد.
به گزارش پرتو جنوب، سردار “رهام‌بخش حبیبی” در گفت‌‌و‌گو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: روز گذشته مأموران انتظامی نی‌ریز با همکاری کارکنان یگان تکاوری استان با اقدامات فنی مطلع شدند فردی با یک دستگاه کامیون پس از بارگیری مواد مخدر از استان‌های شرقی از طریق محورهای مواصلاتی این شهرستان قصد انتقال آن را به مرکز کشور دارد که بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی به محور مواصلاتی سیرجان-شیراز اعزام و کامیون مذکور را شناسایی و با اقدامات فنی آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی فارس خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی با هوشیاری و تیزبینی موفق شدند در بازرسی از این کامیون ۵۷۷ کیلوگرم مرفین که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در کف کمپرس تریلر جاسازی شده بود را کشف کنند.
سردار “حبیبی” با اشاره به اینکه در این خصوص یک قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، بیان داشت: برنامه‌ریزی پلیس استان در مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر با جدیت در دستور کار قرار گرفته است و شهروندان نیز می توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن ۱۱۰ نسبت به ارائه گزارش ها و اطلاعات خود به پلیس اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×