» آرشیو » تیم شهدای نیروی انتظامی فارس، قهرمان مسابقات مینی فوتبال چهارجانبه «شهدای ورزشکار»
آرشیو - ورزشی
کد خبر:14488 | ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۱

تیم شهدای نیروی انتظامی فارس، قهرمان مسابقات مینی فوتبال چهارجانبه «شهدای ورزشکار»

پرتو جنوب

مسابقات مینی فوتبال چهارجانبه «شهدای ورزشکار» با شناخت تیم «شهدای نیروی انتظامی فارس» به عنوان قهرمان این رقابت ها به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب، مسابقات مینی فوتبال چهارجانبه «شهدای ورزشکار» که از ۲۳ مهر آغاز شده بود با شناخت تیم «شهدای نیروی انتظامی فارس» به عنوان قهرمان این رقابت ها به کار خود پایان داد.

در روز اول این مسابقات تیم های «شهدای نیروی انتظامی فارس» و «اداره کل ورزش و جوانان فارس» به ترتیب با شکست تیم های «سازمان فرهنگی شهرداری شیراز» و «اداره کل تامین اجتماعی فارس» به فینال مسابقات راه یافتند که بازی پایانی با نتیجه ۶ بر سه پایان یافت.
علیرضا غلامیان در مراسم پایانی و اهدای جام به تیم قهرمان، مینی فوتبال را پرطرفدارترین رشته ورزشی ورزش های همگانی در سطح جهان عنوان کرد و اظهار داشت: پیش از این مسابقات، بازی های مینی فوتبال استان و شهرستان ها را شاهد بودیم که بیش از ۸۰۰ تیم در سطح استان فارس با هم به رقابت پرداختند و در نهایت تیم های برتر در بخش خواهران و برادران به لیگ برتر مینی فوتبال کشور راه یافتند.


سرپرست هیات ورزش های همگانی فارس، ضمن تجلیل از دکتر یگانه، رئیس کمیته مینی فوتبال هیئت ورزش های همگانی فارس، گفت: مینی فوتبال فارس پا به پای مینی فوتبال کشور پیش می رود و این بسیار ارزنده است.
بر اساس این گزارش در ادامه، علیرضا یگانه مهرآبادی، رئیس کمیته مینی فوتبال هیئت ورزش های همگانی فارس هم گفت: این بازی ها با نیت در کنار هم بودن برگزار شد و سعی کردیم تا به بهترین شکل بازی ها برگزار شود.
در انتها تیم های «شهدای نیروی انتظامی فارس»، «اداره کل ورزش و جوانان فارس» و «سازمان فرهنگی شهرداری شیراز» به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم «اداره کل تامین اجتماعی فارس» به عنوان تیم اخلاق مسابقات معرفی شد، در حاشیه مراسم پایانی از زحمات استاد عباس دهقان پور، پیشکسوت داوری فوتسال استان و کشور و مجید توتونچی پیشکسوت فوتبال ایران تجلیل شد.

ورزشکاران و داوران حاضر در این مسابقات پیش از بازی های رده بندی و فینال مسابقات، حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه و قتل عام مردم بی دفاع و‌ مظلوم را محکوم کردند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×