» آرشیو » عوامل درگیری با آمر به معروف در نارنجستان شیراز بازداشت شدند
آرشیو - حوادث
کد خبر:8332 | ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

عوامل درگیری با آمر به معروف در نارنجستان شیراز بازداشت شدند

پرتو جنوب

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس گفت: فردی که چند روز گذشته یک نفر (زن) از آمرین به معروف را مورد ضرب و شتم قرار داده بود روانه زندان شد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از آمرین به معروف در مجموعه نارنجستان قوام شهر شیراز، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و فرد ضارب بلافاصله شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: متهم در بازجویی اولیه ضمن اقرار به جرم خود پس از هماهنگی با مرجع قضایی روانه زندان شد.
سرهنگ محمدی خاطر نشان کرد: پلیس با افرادی که با اقدامات هنجارشکنانه و خلاف قانون آرامش و امنیت مردم را به خطر بیاندازند، برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

همچنین براساس گزارش خبرگزاری میزان، سید مصطفی بحرینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در این خصوص اظهار کرد: در پی درگیری دو نفر هنجار شکن با آمر به معروف در باغ نارنجستان شیراز، این دو هنجار شکن بازداشت شدند.

وی افزود: براساس گزارش‌ها حمله کنندگان به آمر به معروف در یکی از اماکن تاریخی شیراز که یک زن و یک مرد بودند ساعاتی پس از این اقدام توسط نیروی انتظامی بازداشت و به مقامات قضایی تحویل شدند و همچنان نیز در بازداشت به سر می‌برند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس بیان کرد: پس از بازداشت این دو نفر ضمن اخذ شکایت خصوصی آمر به معروف پرونده در شعبه ویژه مفتوح شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×