» آرشیو » آغاز به کار نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، معدن و صنایع معدنی در شیراز
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:15712 | ۲۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۱

آغاز به کار نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، معدن و صنایع معدنی در شیراز

پرتو جنوب

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین‌المللی فارس از آغاز به کار نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، معدن و صنایع معدنی در شیراز خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین‌المللی فارس گفت: دهمین نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی، تجهیزات و ماشین آلات وابسته و دهمین نمایشگاه تخصصی سنگ های تزیینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته به همراه بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از امروز در سایت نمایشگاهی فارس آغاز به کار کرد.

دکتر نهاوندی افزود: تاسیسات ساختمان یکی از مهم ترین بخش های حوزه ساختمان است که نقش بسیار موثری در این صنعت ایفا می کند.

او با بیان اینکه این نمایشگاه ها از سطح کیفی و کمی بسیار مناسب برخوردارند، ادامه داد: در نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بیش از ۵۰ شرکت حضور دارند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: ۳۴ شرکت نیز از استان های مختلف کشور در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی و سنگ های تزیینی حضور پیدا کردند.

دکتر نهاوندی گفت: این عناوین نمایشگاهی در مساحت نه هزار مربعی سالن های حافظ، بهار و نرگس بر پا شده است.

او گفت: برپایی این نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی ها و دانش روز در حوزه ساختمان و تاسیسات و معدن و صنایع معدنی است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: علاقه مندان می توانند تا روز جمعه بیست و ششم آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از این نمایشگاه ها بازدید کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×