» آرشیو » آغاز دیدار مردمی نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو با مردم شریف استان فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13993 | ۱۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۲

آغاز دیدار مردمی نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو با مردم شریف استان فارس

پرتو جنوب

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از آغاز به‌کار میز خدمت وزارت نیرو در استان فارس و دیدار مردمی نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو با مردم شریف استان فارس با هدف رسیدگی به مشکلات اساسی و گره‌گشایی از مشکلات مردم در حوزه های آب و برق خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب، حمیدرضا کریمی فرد در آیین شروع بکار میز ارتباطات مردمی وزارت نیرو در استان فارس گفت: استان فارسی‌ها برای دیدار با نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو می‌توانند از ۱۹ تا جمعه ۲۱مهر از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در سالن مجموعه ورزشی برق شیراز واقع در بلوار آیت الله حقیقت جنوبی( بلوار رازی) حضور پیدا کنند.
وی بیان کرد: میزخدمت وزارت نیرو در دور دوم سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان فارس پاسخگوی درخواست‌ها و مراجعات مردمی در حوزه ارائه خدمات آب و برق خواهد بود. کریمی فرد خاطر نشان کرد: میز ارتباطات مردمی وزارت نیرو با حضور سرکار خانم کارگر نجفی معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو، محمد محمدزاده مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد وزارت نیرو، محمد شهرابی فراهانی، مدیرکل سرمایه انسانی وزارت نیرو، مجید برنگی نماینده تام الاختیار شرکت مادرتخصصی توانیر و مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات و تعداد دیگری از نمایندگان وزارت نیرو برای پاسخگویی و بررسی مشکلات مردم به صورت حضوری آغاز بکار کرده است.
وی تصریح کرد: این دیدارهای مردمی و چهره به چهره از سری برنامه‌های ستاد ارتباطات مردمی سفر ریاست جمهوری به استان فارس است که تا جمعه این هفته برقرارخواهد بود.
کریمی فرد، ابراز امیدواری کرد: با برپایی میزخدمت وزارت نیرو بتوانیم نقش موثری در ارائه هرچه بهتر خدمت و همچنین رفع مشکلات اساسی مردم در حوزه آب و برق داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×